VIVA! EKO

Sesja do najnowszego numeru VIVA! Eko z Izą Miko, była niezapomnianym przeżyciem!

Zobaczcie co działo się na planie!

Redakcja VIVA! 30 września 2020 16:15

Iza Miko to główna bohaterka, naszego nowego jesiennego wydania magazynu VIVA! Eko. Aktorka od lat ogłasza światu, że stara się żyć ekologicznie, jest weganką i pomaga zwierzętom bezdomnym. Ważna jest dla niej również edukacja ekologiczna dzieci, które są przyszłością naszej planety.

Pandemia pokazała, że nadszedł czas na zmiany masowe, na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar, bo inaczej wielu ludzi nie zmieni nawyków, zachowań. Ludzie wybierają to, co najłatwiejsze i najtańsze. Życie ekologiczne nie jest najtańsze, niestety -  mówi Iza Miko w rozmowie z Beatą Nowicką.

Co działo się na planie naszej sesji zdjęciowej? Jak teraz wygląda Iza Miko, koniecznie obejrzyjcie film i przeczytajcie wywiad z Izą Miko w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.