VIVA! EKO

Sesja do najnowszego numeru VIVA! Eko z Izą Miko, była niezapomnianym przeżyciem!

Zobaczcie co działo się na planie!

Redakcja VIVA! 30 września 2020 16:15

Iza Miko to główna bohaterka, naszego nowego jesiennego wydania magazynu VIVA! Eko. Aktorka od lat ogłasza światu, że stara się żyć ekologicznie, jest weganką i pomaga zwierzętom bezdomnym. Ważna jest dla niej również edukacja ekologiczna dzieci, które są przyszłością naszej planety.

Pandemia pokazała, że nadszedł czas na zmiany masowe, na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar, bo inaczej wielu ludzi nie zmieni nawyków, zachowań. Ludzie wybierają to, co najłatwiejsze i najtańsze. Życie ekologiczne nie jest najtańsze, niestety -  mówi Iza Miko w rozmowie z Beatą Nowicką.

Co działo się na planie naszej sesji zdjęciowej? Jak teraz wygląda Iza Miko, koniecznie obejrzyjcie film i przeczytajcie wywiad z Izą Miko w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.