VIVA! EKO

Sesja do najnowszego numeru VIVA! Eko z Izą Miko, była niezapomnianym przeżyciem!

Zobaczcie co działo się na planie!

Redakcja VIVA! 30 września 2020 16:15

Iza Miko to główna bohaterka, naszego nowego jesiennego wydania magazynu VIVA! Eko. Aktorka od lat ogłasza światu, że stara się żyć ekologicznie, jest weganką i pomaga zwierzętom bezdomnym. Ważna jest dla niej również edukacja ekologiczna dzieci, które są przyszłością naszej planety.

Pandemia pokazała, że nadszedł czas na zmiany masowe, na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar, bo inaczej wielu ludzi nie zmieni nawyków, zachowań. Ludzie wybierają to, co najłatwiejsze i najtańsze. Życie ekologiczne nie jest najtańsze, niestety -  mówi Iza Miko w rozmowie z Beatą Nowicką.

Co działo się na planie naszej sesji zdjęciowej? Jak teraz wygląda Iza Miko, koniecznie obejrzyjcie film i przeczytajcie wywiad z Izą Miko w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.