Plastikowe akcesoria wymieniamy na naturalne i te pochodzące z recyklingu!

Marta Cieplak 29 września 2020 15:30

Czas na porządki w duchu eko! Jeśli chcesz, by wszystko w twoim domu było bezpieczne dla natury, rozejrzyj się także po łazience. Zrezygnuj z klasycznych płatków, wacików oraz szczoteczek do zebów i mycia ciała. Zastąp je tymi wykonanymi z naturalnych materiałów. Najlepiej wielorazowego użytku. Wybieraj też produkty z recyklingowych materiałów! W naszej galerii znajdziesz produkty praktyczne, a przy tym tak ładne, że od razu zapragniesz je mieć! 

1/8
naturalne-akcesoria-kosmetyczne
Copyright @materiały prasowe
1/8

Naturalny demakijaż

Dla wielu kobiet demakijaż nie istnieje bez płatków kosmetycznych. Dla nich powstała alternatywa – waciki wielorazowe do prania. Na przykład Bambaw, 69 zł/16 szt.

BAMBAW WIELORAZOWE WACIKI KOSMETYCZNE
ALLEGRO
63 zł

2/8
naturalne-akcesoria
Copyright @materiały prasowe
2/8

Wielorazowy, czyli eko

Te wykonane z bambusa patyczki higieniczne do uszu Avril, 16 zł to świetne rozwiązanie, bardzo popularnew Japonii i Chinach.

AVRIL ORICULI EKOLOGICZNY WACIK DO USZU
ALLEGRO
16 zł

3/8
eko-akcesoria-kosmetyczne
Copyright @materiały prasowe
3/8

Bambus i bawełna

Nie wyobrażasz sobie pielęgnacji i makijażu bez patyczków higienicznych? Wybierz te z uchwytem wykonanym z bambusa zamiast z plastiku, na przykład Hydrophil, 5,99 zł/100 sztuk!

HYDROPHIL EKOLOGICZNE PATYCZKI DO USZU
CENEO
6.49 zł

4/8
eko-akcesoria
Copyright @materiały prasowe
4/8

Zamiast peelingu
Szczoteczka z drewnianą rączką i włoskami z włókien bambusowych oraz bioplastiku (Cose della Natura, 46,99 zł) nie tylko myje, ale i peelinguje skórę.

COSE DELLA NATURA SZCZOTKA DO CIAŁA
CENEO
63 zł

5/8
eko-akcesoria-do-mycia
Copyright @materiały prasowe
5/8

Z miłości do natury

Miękka, w 100% naturalna gąbka z włókna konjac (Oriflame, 19,90 zł) może być używana bezpośrednio na skórę lubz produktem do oczyszczania.

NATURALNA GĄBKA KONJAC LOVE NATURE
ALLEGRO
14.5 zł

6/8
eko-akcesoria-do-zebow
Copyright @materiały prasowe
6/8

Aktywny węgiel w akcji
Szczoteczka Bamboo charcoal (Colgate, 13,90 zł) ma bambusową rączkę i miękkie włosie z węglem aktywnym, które ułatwia wybielanie zębów.

COLGATE BAMBOO CHARCOAL BAMBUSOWA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW
CENEO
14.53 zł

7/8
Wilkinson maszynki z recyklingu
Copyright @Wilkinson
7/8

Wilkinson Sword Xtreme 3 Beauty Eco Green - 14,99 PLN

Rączka nowej maszynki Xtreme 3 Eco Green jest wykonana w 95% z plastiku, pochodzącego z recyklingu, a do produkcji opakowania użyto w 90% makulatury.

8/8
Wilkinson maszynki z recyklingu
Copyright @Wilkinson
8/8

Wilkinson Sword Xtreme 3 Eco Green- 16,99 PLN

Maszynki posiadają certyfikat FSC, który świadczy o zrównoważonej produkcji mającej na uwadze żywotność lasów oraz zachowanie ich bogactw biologicznych.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.