Konkurs eko
Fot. VIVA!
KONKURS

Wyślij swoje #5zasadeko i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie VIVY!

Poznaj szczegóły

Konrad Szczęsny 28 czerwca 2019 15:07
Konkurs eko
Fot. VIVA!

Już dziś staruje konkurs „5 zasad eko”! Potrwa przez najbliższe dwa tygodnie (w dniach od 28 czerwca 2019 do 12 lipca 2019). By wziąć w nim udział, należy opublikować zdjęcia okładki magazynu VIVA!Eko (numer 13/2019) wraz z oznaczeniem całej akcji oraz napisać pod nim swoje 5 zasad eko. Post konkursowy musi być oznaczony magazynem Viva! oraz otagowamy #chcebyceko #5zasadeko.

Konkurs VIVA!Eko - szczegóły

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona voucherem na pobyt w hotelu Narie Resort & SPA, który jest magiczną enklawą spokoju w rozpędzonym świecie. Położony nad jeziorem Narie resort znajduje się na pięknej, ponadstuhektarowej działce. To idealne miejsce dla miłośników nieskażonej działalnością człowieka przyrody.

Dodatkowo mamy dla Was 50 kodów promocyjnych na 25 minut darmowej jazdy hulajnogą hive.

Konkurs jest dodatkową aktywnością do wydania ekologicznego magazynu VIVA!. W numerze, który w całości poświęcony jest ekologii, znajdą Państwo między innymi wywiad z dziennikarką Kingą Rusin, która od lat propaguje świadomy styl życia a ostatnio, wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą, założyła społeczność Zielonych Serc, z którą zamierza walczyć o ochronę polskiej przyrody. Do sesji Kinga stanęła nago - jak mówi „w słusznej sprawie”, aby zwrócić uwagę na problemy ekologii.

W tym wydaniu dwutygodnika można przeczytać także wywiad i obejrzeć wyjątkową sesję Michała Piróga. Choreograf mówi o tym, jak sam żyje w zgodzie z naturą i dlaczego warto przekonywać do tego innych.

Najsłynniejsza polska weterynarz Dorota Sumińska opowiada o zwierzętach, które ocaliła od śmierci i dlaczego pomaganie im nadaje sens jej życiu.

„Raj utracony” to poruszający fotoreportaż o zdewastowanej Ziemi - wysychającej Afryce, zaśmieconych Malediwach, morskich zwierzętach ginących od plastiku, niszczonej amazońskiej puszczy.

Z kolei w tekście „Ratujmy się” przedstawiamy inicjatywy, które zmierzają do poprawy warunków życia na Ziemi. I chodzi nie tylko o metalowe słomki do napojów, lecz także o buty z recyklingowanych butelek PET czy statki, które produkują prąd, wykorzystując energię oceanicznych fal.

Poza tym – najsłynniejsze polskie influencerki - między innymi Anna Jagodzińska, Areta Szpura i Marta Dymek zdradzają swoje sposoby na bycie eko, sylwetka Stelli McCartney - projketantki, która potrafiła filozofię eko przekuć w modowy biznes oraz moda i uroda w stylu eko.

Akcja przebiega także na viva.pl oraz w social mediach pod hasłem #chcębyćeko. Tym hasztagiem będziemy oznaczać materiały dotyczące eko stylu życia  

Konkurs eko - plakat cały
Fot. VIVA!

Do wygrania jest między innymi 50 kodów promocyjnych na 25 minut darmowej jazdy hulajnogami hive:

Hulajnogi HIVE
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.