wegańskie zabiegi dla urody
Fot. adobe.stock.com
VIVA! Eko

Zadbaj o siebie w stylu eko! Poznaj zabiegi na bazie kosmetyków naturalnych

Od koloryzacji włosów, do wegańskiego manikiuru

Marta Cieplak 20 września 2021 17:30
wegańskie zabiegi dla urody
Fot. adobe.stock.com

Masaże, zabiegi na twarz i ciało, manikiur, pedikiur, a nawet koloryzacja włosów. To wszystko jest teraz możliwe do wykonania na bazie kosmetyków naturalnych w wyspecjalizowanych gabinetach. A to oznacza, że wcale nie musisz rezygnować z upiększania albo z bycia eko. Da się to doskonale połączyć! Wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze eko adresy w całej Polsce!

Ekologiczne zabiegi kosmetyczne

Koloryzacja włosów

Marzysz o nowej fryzurze, pięknym cięciu i kolorze? Wybierz salon, który pracuje na kosmetykach naturalnych, taki jak Zwierzenia Grzebienia, gdzie znajdziesz wyłącznie produkty włoskiej marki Davines. Dzięki nim twoje włosy z każdą kolejną wizytą będą wyglądać coraz lepiej, a ty nie będziesz już sobie wyobrażała klasycznej koloryzacji!
www.zwierzeniagrzebienia.pl

Naturalne zabiegi na twarz i ciało

W Eco Beauty Salon wszystkie zabiegi na twarz wykonywane są za pomocą naturalnych i organicznych kosmetyków, które są pozbawione parabenów, barwników i syntetycznych aromatów. Nie są też testowane na zwierzętach.  
www.ecobeautysalon.pl

duze-marki-kosmetyczne-chca-byc-eko
Fot. adobe.stock.com

Wegańskie zabiegi estetyczne

Jeśli szukasz miejsca, któremu bliska jest idea weganizmu, to właśnie je znalazłaś! W Vegabinet skorzystasz nie tylko z kosmetyki białej, ale także z zabiegów estetycznych i aparaturowych. Dzięki nim twoja skóra odzyska młodość i blask.
www.vegabinet.pl


Wegański makijaż permanentny

Myślałaś, że takie połączenie jest niemożliwe? A jednak! W Vegan Beauty w Gdańsku upiększysz między innymi brwi i usta bez lęku, że produkty do wykonania makijażu permanentnego były testowane na zwierzętach!
@vegan_beauty_gdansk


Wegański manikiur
Manikiur na bazie naturalnych, wegańskich lakierów na Śląsku? Wybierz się do Nail Room, gdzie specjaliści w tej dziedzinie korzystają z lakierów NCLA produkowanych na bazie naturalnych składników, a co się z tym wiąże, nie posiadają szkodliwych toksyn. Co ważne, podczas malowania paznokci ani po wyschnięciu nie emitują szkodliwych dla zdrowia oparów.
www.nail-room.pl

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.