Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk
Ze świata urody

„Żywy Ken” Rodrigo Alves wydał na operacje około 500 tysięcy funtów!

Było ich ponad 100, ale żałuje tylko jednej!

Marta Cieplak 11 stycznia 2020 10:15
Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves to najbardziej znany na świecie żywy Ken. Ale nie wiadomo czy można nadal go tak nazywać, bo niedawno postanowił zmienić płeć i prosi, by mówić do niego Roddy! Usunął także ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjecia, na których wygląda jak mężczyzna. Zamiast nich pojawiły się te w kobiecych ubraniach, szpilkach, bardzo długich włosach i mocnym makijażu. Co ciekawe, na swój dotychczasowy wygląd Alves wydał już ponad 500 tysięcy funtów, czyli ponad 2,5 mln złotych! Wszystkie pieniądze przeznaczył na operacje, których było ponad 100. A teraz nie wiadomo ile czeka go kolejnych, by jego wygląd był bardziej kobiecy... W ostatnim z wywiadów celebryta wyznał, że żałuje tylko jednego zabiegu!

Rodrigo Alves szczerze o operacjach plastycznych

Okazuje się, że choć Rodrigo poddał się tak wielu zabiegom (i wiele na pewno ma w planach) to żałuje tylko i wyłącznie jednego! Co ciekawe, wcale nie mówi o operacji twarzy, która w efekcie licznych ingerencji chirurgicznych niczym nie przypomina tej, jaką miał naturalnie. Chodzi o... operację modelowania brzucha! 

Niepotrzebnie zoperowałam sobie brzuch, gdy jeszcze czułam się mężczyzną. Taki sam efekt mogłam osiągnąć ćwiczeniami - powiedziała w programie The Celebrity Big Brother.

Teraz przed Roddy kolejne zabiegi związane ze zmianą płci – w planach ma usunięcie męskich genitaliów, jabłka Adama i... powiększenia piersi!

Pieniądze nie mają znaczenia ponieważ przychodzą i odchodzą – powiedziała szczerze.

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać jako kobieta po kolejnych wydatkach na upiększanie? My obawiamy się, czy jego ciało zniesie kolejne operacje bez uszczerbku na zdrowiu. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.