Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk
Ze świata urody

„Żywy Ken” Rodrigo Alves wydał na operacje około 500 tysięcy funtów!

Było ich ponad 100, ale żałuje tylko jednej!

Marta Cieplak 27 czerwca 2020 18:15
Rodrigo Alves jest kobietą
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves to najbardziej znany na świecie żywy Ken. Ale nie wiadomo czy można nadal go tak nazywać, bo niedawno postanowił zmienić płeć i prosi, by mówić do niego Roddy! Usunął także ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjecia, na których wygląda jak mężczyzna. Zamiast nich pojawiły się te w kobiecych ubraniach, szpilkach, bardzo długich włosach i mocnym makijażu. Co ciekawe, na swój dotychczasowy wygląd Alves wydał już ponad 500 tysięcy funtów, czyli ponad 2,5 mln złotych! Wszystkie pieniądze przeznaczył na operacje, których było ponad 100. A teraz nie wiadomo ile czeka go kolejnych, by jego wygląd był bardziej kobiecy... W jednym z wywiadów celebryta wyznał, że żałuje tylko jednego zabiegu!

Rodrigo Alves szczerze o operacjach plastycznych

Okazuje się, że choć Rodrigo poddał się tak wielu zabiegom (i wiele na pewno ma w planach) to żałuje tylko i wyłącznie jednego! Co ciekawe, wcale nie mówi o operacji twarzy, która w efekcie licznych ingerencji chirurgicznych niczym nie przypomina tej, jaką miał naturalnie. Chodzi o... operację modelowania brzucha! 

Niepotrzebnie zoperowałam sobie brzuch, gdy jeszcze czułam się mężczyzną. Taki sam efekt mogłam osiągnąć ćwiczeniami - powiedziała w programie The Celebrity Big Brother.

Teraz przed Roddy kolejne zabiegi związane ze zmianą płci. Powiększył już piersi, a w planach ma usunięcie męskich genitaliów oraz jabłka Adama.

Pieniądze nie mają znaczenia ponieważ przychodzą i odchodzą – powiedziała szczerze.

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać jako kobieta po kolejnych wydatkach na upiększanie? My obawiamy się, czy jego ciało zniesie kolejne operacje bez uszczerbku na zdrowiu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Roddy Alves (@rodrigoalvesuk)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.