Zywy-ken-rodrigo-alves-ma-nowe-posladki-2020
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk
O tym się mówi

„Mam teraz pupę J.Lo i biodra Kim Kardashian” mówi Rodrigo Roddy Alves!

Słynny żywy Ken wydał na powiększenie pośladków 150 tysięcy złotych!

Marta Cieplak 6 lipca 2020 14:30
Zywy-ken-rodrigo-alves-ma-nowe-posladki-2020
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves, najbardziej znany żywy Ken, od kilkunastu miesięcy przechodzi transformację, by w pełni stać się kobietą. Na operacje wydał do tej pory ponad półtora miliona złotych, ale to nie wszystko. Właśnie wrócił z Brazylii, gdzie poddał się zabiegowi powiększania pośladków za, bagatela, 150 tysięcy złotych! I otwarcie mówi, że w końcu ma „pupę jak J.Lo i biodra jak Kim Kardashian”. Uważacie, że tym razem przesadził?

Rodrigo Roddy Alves ma nowe pośladki

Rodrigo,  a teraz już Roddy, bardzo konsekwentnie dąży do celu, by wyglądać jak stuprocentowa kobieta. Przeszła operację zrobienia biustu, usunięcia genitaliów oraz jabłka Adama, a także wszczepiła implanty w skronie, by twarz wyglądała na szczuplejszą i bardziej kobiecą. „Moje życie bardzo się zmieniło. Nie jestem już tą samą osobą, co rok temu. Mój umysł, ciało i dusza są w 100% kobiece” powiedział w wywiadzie dla Mail Online. 

Powiększenie pośladków było kolejnym marzeniem, które udało jej się spełnić w Sao Paulo w Brazylii, prawdziwej mekce operacji plastycznych. 

Przez tydzień wstrzykiwano mi duże ilości Methacrylate, dzięki czemu mam teraz wymarzoną figurę klepsydry, powiedziała Roddyą.

Te duże ilości wypełniaczy to dokładnie... 9 litrów preparatu! Wyobrażacie to sobie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back home 🇬🇧 from home 🇧🇷 #jetskilife #jetsetter #gucci #beauty #lifestyle #novababy #fashion

A post shared by Roddy Alves (@rodrigoalvesuk) on

Roddy jest zachwycona tą transformacją i wyznaje, że jeszcze nigdy nie czuła się tak seksowna i pewna siebie jak teraz. Przyznaje też, że zawsze czuła się bardziej Barbie niż Kenem. Dlatego zdecydowała się na operację zmiany płci. Ale przed nią jeszcze procedura zmiany głosu oraz pełna zmiana płci. Niestety umówione wcześniej zabiegi zostały odsunięte w czasie z powodu pandemii koronawirusa. Ale jak tylko wszystko się uspokoi, Roddy na pewno znów położy się pod nóż.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling fierce ! 🔥👩🏼 #beauty #fashion #lifestyle #tvshow #talkshow

A post shared by Roddy Alves (@rodrigoalvesuk) on

A dla tych, którzy nie pamiętają, jak Roddy wyglądała jako nasłynniejszy żywy Ken świata, przypominamy stare zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling amazing totally pain free procedure ! Highly recommend @dental_centre_turkey for #venners

A post shared by Roddy Alves (@rodrigoalvesuk) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

El Ken Humano se convirtió en Barbie. Rodrigo Alves, quien se ha sometido a más de 50 cirugías plásticas para transformarse en un Ken, anunció en sus redes sociales que ahora es una mujer transgénero. “Viví como oruga durante 36 años, ahora soy una mariposa y estoy lista para volar”, dijo. . ¿Qué les parece? . Y vendrán cosas peores dice la biblia Dale like Comenta menciona y comparte . . Síguenos @chamos507pty . . @chamos507pty @chamos507pty @chamos507pty @chamos507pty . . #travels #morrocoy #tucacas #sucre #ptolacruz #cayosombero #venezolanosencolombia #mochima #sunset #travel #reencuentros #reencuentro #playas #historiasdeemigrantes #venezueladice  #vzla #traveling #marcaribe #venezuelan #atardecer #volveracasa #elnacionalweb #venezuelate #RodrigoAlves #KenHumano #Ken

A post shared by 𝕍𝕖𝕟𝕖𝕫𝕠𝕝𝕒𝕟𝕠𝕤 𝕖𝕟 ℙ𝕥𝕪 𝕪 𝕖𝕝 𝕞𝕦𝕟𝕕𝕠 (@chamos507pty) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.