„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk
O tym się mówi

Żywy Ken z dumą eksponuje swój nowy biust!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 2 marca 2020 13:30
„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves znany jako żywy Ken od kilku miesięcy prosi, by mówić o nim Roddy, bo... zamienia się w kobietę! Przeszedł już kilka operacji, w tym powiększenia biustu, usunięcia jabłka Adama i zmiany budowy twarzy, na bardziej kobiecą. Jednak teraz Roddy pokazała się w Mediolanie w nowych stylizacjach i nie możemy oprzeć się wrażeniu, że jej biust znów jest większy!

Żywy Ken po operacji biustu

Roddy Alves wciąż się zmienia i nieustająco zaskakuje. Pierwsza operacja biustu miała miejsce na początku 2020 roku. Wtedy przyznała, że zdecydowała się na implanty w rozmiarze 800C! I zaraz po procedurze wyznała: „Cieszę się teraz każdą chwilą” (od red. z moim nowym biustem). Jednak od tego czasu rozmiar jej biustu wygląda na jeszcze większy! Tylko spójrzcie!

A tak wyglądała jeszcze kilka tygodni temu...

Kiedy żywy Ken zostanie oficjalnie kobietą?

Choć od kilku miesięcy Rodrigo Alves prosi, by mówić na niego Roddy, to dopiero w tym miesiącu będzie mógł zmienić dane osobiste i oficjalnie stanie się kobietą. Gdy tylko to się stanie, od razu damy Wam znać! Ciekawe, czy konto na Instagramie także zmieni na Roddy...  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.