„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk
O tym się mówi

Żywy Ken z dumą eksponuje swój nowy biust!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 2 marca 2020 13:30
„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk

Rodrigo Alves znany jako żywy Ken od kilku miesięcy prosi, by mówić o nim Roddy, bo... zamienia się w kobietę! Przeszedł już kilka operacji, w tym powiększenia biustu, usunięcia jabłka Adama i zmiany budowy twarzy, na bardziej kobiecą. Jednak teraz Roddy pokazała się w Mediolanie w nowych stylizacjach i nie możemy oprzeć się wrażeniu, że jej biust znów jest większy!

Żywy Ken po operacji biustu

Roddy Alves wciąż się zmienia i nieustająco zaskakuje. Pierwsza operacja biustu miała miejsce na początku 2020 roku. Wtedy przyznała, że zdecydowała się na implanty w rozmiarze 800C! I zaraz po procedurze wyznała: „Cieszę się teraz każdą chwilą” (od red. z moim nowym biustem). Jednak od tego czasu rozmiar jej biustu wygląda na jeszcze większy! Tylko spójrzcie!

A tak wyglądała jeszcze kilka tygodni temu...

Kiedy żywy Ken zostanie oficjalnie kobietą?

Choć od kilku miesięcy Rodrigo Alves prosi, by mówić na niego Roddy, to dopiero w tym miesiącu będzie mógł zmienić dane osobiste i oficjalnie stanie się kobietą. Gdy tylko to się stanie, od razu damy Wam znać! Ciekawe, czy konto na Instagramie także zmieni na Roddy...  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.