„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk
O tym się mówi

Żywy Ken przeszedł kolejną operację twarzy, by wyglądać bardziej kobieco!

Kosztowała go prawie 130 tysięcy złotych!

Marta Cieplak 18 lutego 2020 16:15
„Żywy Ken” Rodrigo Alves
Fot. Inatagram/rodrigoalvesuk

Żywy Ken Rodrigo Alves od kilku miesięcy prosi, by oficjalnie nazywać go Roddy Alves, bo planuje zostać kobietą. I kobietą się już czuje. Ubiera się w seksowne sukienki, nosi szpilki i długie włosy. Usunął też z Instagrama wszystkie zdjęcia, które świadczą o tym, że kiedykolwiek był mężczyzną! Teraz przeszedł kolejną operację (ma już za sobą około 100 procedur chirurgicznych, a żałuje tylko jednej), która ma mu zapewnić bardziej kobiecy wygląd. Wydał na nią prawie 130 tysięcy złotych!

Żywy Ken po kolejnej operacji twarzy szokuje wyglądem

Roddy wrzuciła zdjęcia na Instastories na których widać, że na szyi i brodzie nadal ma opatrunki, a oczy są całe zasinione. Wygląda jak ofiara bójki!

Roddy Alves poddała się kolejnej operacji za 128 tysięcy złotych!
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Roddy Alves poddała się kolejnej operacji za 128 tysięcy złotych!
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Co ciekawe makabryczny wygląd nie przeszkodził jej w wyjściu z domu. W 4 dni po wyjściu ze szpitala w Antwerpii Roddy wybrała się do fryzjera (w nowej fryzurze chciała poczuć się lepiej po cierpieniach związanych z bolesną procedurą) i z salonu przeprowadziła relację, w której opowiedziała o swojej operacji. Najbardziej narzeka na ból po usunięciu jabłka Adama, ale jak sama mówi, najlepszym lekarstwem jest dla niej... szampan!

Roddy Alves poddała się kolejnej operacji za 128 tysięcy złotych!
Fot. Instagram@rodrigoalvesuk

Jaką operację przeszła Roddy Alves w 2020 roku?

Jak powiedział w rozmowie z MailOnline powiedziała, że „moja linia włosów jest teraz niżej, moje skronie są większe. Mam tam wszczepione dwa tytanowe implanty. Dzięki temu moja twarz będzie bardziej kobieca”.

Na razie trudno ocenić efekty, bo twarz Roddy jest bardzo spuchnięta. Ale z niecierpliwością czekamy na efekt finalny! A na razie przypominamy jak Roddy prezentowała się tuż przed operacją! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.