Zuza Kołodziejczyk z Top Model nowa fryzura
Fot. Instagram@zuzol
Metamorfozy gwiazd

Pamiętacie Zuzę Kołodziejczyk z Top Model? Teraz byście jej nie poznali!

Przeszła totalną metamorfozę i wygląda jak Milla Jovovich!

Redakcja VIVA! 28 stycznia 2021 13:30
Zuza Kołodziejczyk z Top Model nowa fryzura
Fot. Instagram@zuzol

Zuza Kołodziejczyk to zwyciężczyni trzeciej edycji uwielbianego przez widzów formatu Top Model. Gdy przyszła do programu miała długie włosy w mysim kolorze, potem zdecydowała się dość mocno je rozjaśnić. Jednak teraz postawiła na zupełnie inny styl Obcięła włosy na krótko, ma grzywkę i do tego zdecydowanie ciemniejszy odcień! Jak teraz wygląda?

Zuza Kołodziejczyk obcięła i przyciemniła włosy. Metamorfoza 2021!

Zuza nie zachwyciła wszystkich jurorów na pierwszym castingu, ale Marcin Tyszka i Joanna Krupa zobaczyli w niej to przysłowiowe „coś”. Dzięki nim przeszła dalej i mogliśmy podziwiać jak doskonale się rozwija i spełnia w roli modelki. Dzięki swojemu talentowi i determinacji dotarła do finału i ostatecznie wygrała trzecią edycję Mam talent! Wtedy jeszcze miała bardzo długie, proste włosy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol)

I to przez lata się nie zmieniało. Jedynie kolor stawał troszkę ciemniejszy. Aż do niedawna, gdy Zuza podjęła decyzję o diametralnej przemianie. Obcięła włosy o kilkadziesiąt centymetrów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol)

I teraz wygląda jak młoda Milla Jovovich! Podobieństwo jest wręcz szokujące!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zuza Kołodziejczyk (@zuzol)

To było genialne posunięcie i mamy przeczycie, że teraz jej kariera może nabrać tempa tak jak w przypadku obcięcia włosów przez Anji Rubik! Fani Zuzy też są zdania, że wygląda wspaniale.

Jaka Piękna Zuuu!😍♥️😘

Jaki kozacki kolor włosów

Twoje włosy to jakiś sztos 😍 ile bym dała żeby moje chciały takie być 🙈

Jak zawsze cudowna 😍❤️

Trzymamy kciuki! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?