Dominika Grosicka 2021 metamorfoza
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Żona piłkarza Kamila Grosickiego, Dominika Grosicka przeszła niesamowitą metamorfozę!

Fryzjer Agnieszki Woźniak-Starak odmienił jej włosy!

Redakcja VIVA! 20 lutego 2021 17:32
Dominika Grosicka 2021 metamorfoza
Fot. Instagram

Żony piłkarzy, to bardzo często jedne z najpiękniejszych kobiet świata. Większość partnerek życiowych zawodników jest bardzo aktywna w social mediach, udziela się w branżach kreatywnych związanych z muzyką lub modą. Jedną ze znanych i podziwianych kobiet jest Dominika Grosicka, żona piłkarza reprezentacji Polski, Kamila Grosickiego. Para pobrała się w 2011 roku i wspólnie wychowują dwoje dzieci: syna Marcela z poprzedniego związku modelki, oraz ich wspólną córeczkę Maję, która w tym roku skończy 7 lat. Dominika Grosicka w pierwszą ciążę zaszła w wieku 16 lat, ze swoim ówczesnym partnerem. „Rzeczywiście to było bardzo wcześnie. Mieszkałam w małym mieście i to się strasznie rozniosło, mój stan wzbudzał emocje, wszyscy wokół byli zainteresowani. Ja i mój partner byliśmy zaskoczeni, to nie było planowane. Różne uczucia towarzyszyły mi na początku... Zawsze uwielbiałam małe dzieci, odkąd skończyłam 10 lat, to ja w rodzinie zajmowałam się maluchami. Byłam mamą, nianią, chodziłam na spacery. Więc jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nie byłam przerażona kwestią opieki. Bardziej martwiłam się tym, że kończy się pewien etap: nie będzie już tak beztrosko i łatwo" - opowiedziała w wywiadzie dla bloga Baby By Ann Katarzynie Burzyńskiej.

Jak wygląda Dominika Grosicka w 2021, przeszła niesamowitą metamorfozę

Dominika Grosicka to bardzo piękna kobieta, trudno aż uwierzyć że można wyglądać jeszcze piękniej. A jednak, żona piłkarza wybrała się do salonu gwiazd, gdzie o swoją fryzurę dba również Dominika Tajner, Paulina Sykut-Jeżyna czy Agnieszka Woźniak-Starak i trzeba przyznać, że Dominika Grosicka wygląda naprawdę jak gwiazda filmowa. Dominika zdecydowała się na chłodny, nowoczesny odcień blondu z delikatnymi różowymi refleksami. Fryzjer Łukasz Urbański, oczywiście z dumą pokazał efekt swojej pracy na Instagramie! Jak Wam się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.