Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak na wakacjach w Miami w Villa Casa Casuarina - willi Versace
Fot. Instagram.com
Ze świata urody

Żona Grzegorza Krychowiaka w nowej fryzurze! Celia Jaunat jest naprawdę piękna!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2020 10:31
Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak na wakacjach w Miami w Villa Casa Casuarina - willi Versace
Fot. Instagram.com
 
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat to naprawdę piękna i bardzo pozytywna para. Po 8 latach bycia razem, zakochani postanowili sformalizować swój związek i wzięli ślub, który odbył się w Święta Bożego Narodzenia. W mediach społecznościowych opublikowali zdjęcia, podkreślali też, że to najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki mogli sobie sprawić. Zarówno Celia Jaunat jak i Grzegorz Krychowiak uwielbiają modne stylizacje i bardzo często nie odmawiają sobie luksusowych ubrań. Razem prezentują się jak milion dolarów.

Celia Jaunat ma nową fryzurę latem 2020

Przepiękna żona piłkarza wspiera także biznes Grzegorza Krychowiaka i wykorzystuje swoje umiejętności w pracy modelki, żeby reklamować kolekcje męża. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w jednym z damskich garniturów z jego kolekcji Balamonte. Pamiętacie te piękne zdjęcia modelki?

Dzisiaj na Instagramie Jaunat pojawił się post, w którym modelka cieszy się, że po długiej nieobecności, w końcu wróciła do Francji. Ostatnie 6 miesięcy spędziła w Rosji, gdzie obecnie gra Krychowiak. Modelka pochwaliła się zdjęciem na którym wygląda zupełnie inaczej. Mocne cięcie, grzywka i zupełnie inny look. Zobaczcie jak podoba Wam się nowy wizerunek żony piłkarza.

W końcu po prawie 6 miesiącach wróciłam do domu. Tak bardzo tęskniłam za swoim krajem – napisała

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Finally back home after almost 6 months 😅 I missed so much my country 🙌

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer Vibes ✨ @grzegorz.krychowiak Oui j’ai volé ta chemise et tu vas faire quoi ? 😝🤍

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.