Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak na wakacjach w Miami w Villa Casa Casuarina - willi Versace
Fot. Instagram.com
Ze świata urody

Żona Grzegorza Krychowiaka w nowej fryzurze! Celia Jaunat jest naprawdę piękna!

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2020 10:31
Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak na wakacjach w Miami w Villa Casa Casuarina - willi Versace
Fot. Instagram.com
 
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat to naprawdę piękna i bardzo pozytywna para. Po 8 latach bycia razem, zakochani postanowili sformalizować swój związek i wzięli ślub, który odbył się w Święta Bożego Narodzenia. W mediach społecznościowych opublikowali zdjęcia, podkreślali też, że to najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki mogli sobie sprawić. Zarówno Celia Jaunat jak i Grzegorz Krychowiak uwielbiają modne stylizacje i bardzo często nie odmawiają sobie luksusowych ubrań. Razem prezentują się jak milion dolarów.

Celia Jaunat ma nową fryzurę latem 2020

Przepiękna żona piłkarza wspiera także biznes Grzegorza Krychowiaka i wykorzystuje swoje umiejętności w pracy modelki, żeby reklamować kolekcje męża. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w jednym z damskich garniturów z jego kolekcji Balamonte. Pamiętacie te piękne zdjęcia modelki?

Dzisiaj na Instagramie Jaunat pojawił się post, w którym modelka cieszy się, że po długiej nieobecności, w końcu wróciła do Francji. Ostatnie 6 miesięcy spędziła w Rosji, gdzie obecnie gra Krychowiak. Modelka pochwaliła się zdjęciem na którym wygląda zupełnie inaczej. Mocne cięcie, grzywka i zupełnie inny look. Zobaczcie jak podoba Wam się nowy wizerunek żony piłkarza.

W końcu po prawie 6 miesiącach wróciłam do domu. Tak bardzo tęskniłam za swoim krajem – napisała

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Finally back home after almost 6 months 😅 I missed so much my country 🙌

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer Vibes ✨ @grzegorz.krychowiak Oui j’ai volé ta chemise et tu vas faire quoi ? 😝🤍

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.