Ethan-peters-nie-zyje
Fot. Instagram@ethanisupreme
O tym się mówi

Znany 17-letni influencer beauty popełnił samobójstwo?

Jego ciało odnalazł ojciec, który twierdzi, że syn przedawkował narkotyki

Marta Cieplak 7 września 2020 16:30
Ethan-peters-nie-zyje
Fot. Instagram@ethanisupreme

O tym wydarzeniu mówi dzisiaj cały świat – wczoraj,  w niedzielę 6 września, zmarł młody, 17-letni beauty influencer Ethan Peters, znany w sieci bardziej jako Ethan is Supreme. Mówi się, że przedawkował narkotyki. Jego śmierć potwierdził ojciec, Gerald Peters. Co skłoniło nastolatka do takiej decyzji? Jego najlepsza przyjaciółka mówi, że był uzależniony od mediów społecznościowych...

Beauty influencer Ethan Peters aka Ethan is supreme popełnił samobójstwo

Ethan miał zaledwie 17 lat. Ale w mediach społecznościowych działał aktywnie od dawna i już jako 13-latek zarobił spore pieniądze na sprzedaży swojego konta, na którym publikował memy. Konto obserwowało ponad milion osób i chłopak odsprzedał je za 25 tysięcy dolarów, czyli prawie 100 tysięcy złotych. Potem zafascynował się makijażem i publikował odważne zdjęcia w nietypowych lookach na Instagramie, gdzie obserwowało go 547 tysięcy osób. Często nie były to klasyczne makijaże, ale bardziej rodzaj charakteryzacji. Widać, że miał do tego talent!

Kilka miesięcy temu na Ethana spadła fala hejtu po tym, jak okazało się, że spreparował zdjęcie z Arianą Grande i w dodatku twierdził, że wykonał jej makijaż. Może to był początek prawdziwych kłopotów... Jego najlepsza przyjaciółka twierdzi, że Ethan był uzależniony od Instagrama i Tik Toka. Może nieprzychylne komentarze sprawiły, że nastolatek nie wiedział, jak poradzić sobie z tak negatywnymi emocjami...

Ciało Ethana znalazł w domu jego tata. I choć nie ma jeszcze oficjalnych badań koronera to mówi się o tym, że Ethan Peters przedawkował narkotyki. W wywiadzie dla telewizji Fox zrozpaczony ojciec powiedział:

Chciał jedynie inspirować ludzi, wywoływać uśmiech na ich twarzach i przesuwać granicę tego, co jest akceptowane, by pomagać wszystkim młodym ludziom.

Rodzice zresztą bardzo pomagali mu w działalności na Instagramie i wspierali chłopaka w ego pasjach i wyborach.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.