edyta-pazura-na-gali-businesswoman&life-pazdziernik
Fot. Piotr Podlewski/AKPA
O tym się mówi

Edyta Pazura zachwyciła na gali Businesswoman&Life w asymetrycznej kreacji!

Wiemy, jak gwiazda przygotowywała się do tego wydarzenia!

Redakcja VIVA! 16 października 2020 20:30
edyta-pazura-na-gali-businesswoman&life-pazdziernik
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Edyta Pazura, jak sama mówi, prowadzi nudne życie. Czas, gdy dzieci są w szkole spędza przed komputerem, potem wozi maluchy na zajęcia dodatkowe, a wieczorem, jak większość mam – karmi, kąpie i czyta do snu. Dlatego na co dzień żona Cezarego Pazury nie nosi makijażu i chętnie pokazuje się w wydaniu naturalnym. Ale tym razem było inaczej! Edyta Pazura wybrała się na galę Businesswoman&Life, gdzie zdobyła zresztą statuetkę w kategorii Osobowość roku w kategorii Managment Artystyczny. Zaplanowała więc cały dzień przygotowań do tego ważnego wydarzenia i wszystko zrelacjonowała na instastories. Tylko zobaczcie!

Edyta Pazura na gali Businesswoman&Life w sukience Laurelle Fashion

Edyta na gali wyglądała zjawiskowo i zdeklasowała wszystkie panie. Asymetryczna suknia z wysokim rozcięciem od Laurelle Fashion podkreśliła jej doskonałą figurę, a makijaż i gładka fryzura dopełniły całości. Gwiazda błyszczała i nie dała konkurencji żadnych szans.

Jeśli wydaje Ci się, że przygotowanie do takiego wyjścia zajmuje 2 godziny, jesteś w ogromnym błędzie! Ale po kolei. Oto jak wyglądała przed wyjściem...

edyta-pazura-na-gali-businesswoman&life-jak-wygladala
Fot. edyta_pazura

Potem machina ruszyła. Najpierw Edyta wybrała się na opalanie natryskowe. Taki zabieg trwa dosłownie kilka minut, a efekt opalenizny jest natychmiastowy i dużo lepszy niż w wypadku samodzielnego nakładania samoopalacza. Potem pojechała zrobić manicure i dopiero z gotowymi paznokciami wybrała się do fryzjera – Aleksandry Oleczek.

edyta-pazura-do-ktorego-chodzi-fryzjera
Fot. edyta_pazura

Kolejny przystanek to makijaż w Kolorowe kredki Makeup Studio. Tam nie tylko zadbano o idealne nałożenie podkładu, wymodelowanie twarzy, podkreślenie oczu i ust..  

piekna-edyta-pazura
Fot. edyta_pazura

 ...ale także o to, by zatuszować siniaka na nodze gwiazdy! A ten pojawi się nagle, bo Edyta wywróciła sie w tym całym pośpiechu!

makijaz-edyty-pazury
Fot. edyta_pazura

Ostatnie poprawki i gotowe!

Tak Edyta prezentowała się na Gali:

edyta-pazura-na-gali-businesswoman&life-pazdziernik
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Warto było poświęcić pół dnia, by tak zjawiskowo się prezentować!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.