Sprawdź, jaki samoopalacz wybrać

Aleksandra Charzewska 2 września 2018 10:59

Balsamy koloryzujące, olejki, spraye, musy a nawet maski! Sposobów, na zdobycie pięknej, złocistej opalenizny bez konieczności wylegiwania się długimi godzinami na słońcu jest wiele. Tylko który produkt wybrać? Każda z nas ma nie tylko inną skórę, ale także indywidualny tryb życia, do którego powinna dobrać odpowiedni rodzaj aplikacji. Sprawdź, jaki kosmetyk dopasuje się do Ciebie najlepiej!  

1/7
samoopalacze
Copyright @avon.pl
1/7

Ujędrniający samoopalacz w musie Avon, 16,99 zł

Jeżeli nie jesteś specjalistką w samoopalaniu zdecyduj się na kosmetyk w formie pianki. Jego lekka konsystencja sprawia, że łatwo się rozprowadza i zmniejsza ryzyko powstawania smug.

2/7
samoopalacze
Copyright @clarins.pl
2/7

Ekspresowy samoopalający żel do ciała Clarins, 125 zł

Żele do opalania mają przyjemną, łagodzącą formułę i zazwyczaj dają natychmiastowe efekty.

3/7
samoopalacze
Copyright @yves-rocher.pl
3/7

Delikatnie brązujące mleczko do twarzy i ciała Yves Rocher, 32,90 zł

Dla wszystkich zmagających się z problemem suchej skóry, szczególnie na kolanach i łokciach dobrym rozwiązaniem będzie wybór mleczka do opalania, które poza zabarwieniem skóry również ją nawilży. Nie daje jednak natychmiastowego efektu.

4/7
samoopalacze
Copyright @jamesread.pl
4/7

Maska opalająca nocą James Read, 205 zł

Maskę na noc, nakłada się tuż przed położeniem się do łóżka i zmywa po 6-8 godzinach snu. Maska James Read nie brudzi pościeli, więc nie musisz się martwić o plamy. Na wyraźne efekty opalania trzeba poczekać do kilku aplikacji.

5/7
samoopalacze
Copyright @sklep.fakebake.pl
5/7

Płyn opalający 60 minutes Fake Bake, 149 zł

Ze sprayem do opalania należy bardzo uważać, gdyż przy tym sposobie rozprowadzania kosmetyku łatwo o plamy i zacieki. Wyraźne efekty zobaczysz już po kilku godzinach od użycia.

6/7
samoopalacze
Copyright @sklep.drirenaeris.com
6/7

Subtropikalny balsam samoopalający Thaiti Dr Irena Eris, 89 zł

Balsamy opalające to prawdziwa brązująca klasyka. Opalenizna pokazuje się na skórze stopniowo, a pełny efekt można zaobserwować po 2-3 dniach od aplikacji .

7/7
samoopalacze
Copyright @sttropeztan.com
7/7

Luksusowy suchy olejek do opalania St. Tropez, ok. 150 zł

Olejki nie tylko opalają, ale również dbają o skórę nawilżając ją. Pozwalają stopniowo budować opaleniznę według Twoich potrzeb, która będzie utrzymywać się przez długi czas. Są również niezwykle przyjemne w stosowaniu.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.