Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Metamorfozy gwiazd

Jak Ola Kowalska radzi sobie po utracie większości włosów?

Znalazła szokującą metodę na oswojenie się z nową sytuacją

Redakcja VIVA! 21 września 2020 13:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska w czasie największego lockdown'u ciężko zachorowała. Lekarze podejrzewali u niej koronawirusa, bo miała duszności i musiała być intubowana. Jest stan był tak zły, że córka Kasi Kowalskiej przez trzy tygodnie była w śpiączce! Na szczęście wróciła do zdrowia, choć wymagała długiej rehabilitacji. Niestety zły stan zdrowia odbił się także na jej wyglądzie – Ola straciła większość włosów. Dlatego teraz młoda projektantka pokazuje się w króciutkiej fryzurze, która stylizuje na modne finger waves, czyli retro fale. Ale teraz znalazła jeszcze jeden, szokujący, sposób na „oswojenie” nowej długości...

Ola Kowalska w różowych włosach

Córka znanej wokalistki postanowiła z nowej fryzury uczynić swój atut! I zdecydowała się zafarbować kosmyki na różowo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pink friday

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

Nowy post Ola podpisała po prostu Pink friday, czyli różowy piątek. Pytanie, czy potem będzie na przykład zielony albo niebieski... Na razie fani są zachwyceni jej metamorfozą i komplementują ją w komentarzach:

Śliczna 💖💖💖

Omg szacun za odwage ❤️❤️ mega:-)

Ślicznie Pani wygląda ❤️

Niektórzy porównują nawet Olę do Pink: „Trochę taka P!nk za czasów płyty Can't Take Me Home”. Widzicie podobieństwo? Naszym zdaniem Ola wygląda ślicznie w tym kolorze i widać, że jej włosy są już w znacznie lepszej formie niż kilka tygodni temu - są wyraźnie gęstsze i coraz dłuższe. Ciekawe, czy młoda gwiazda postanowi je zapuszczać czy jednak zostanie przy tej bardzo modnej długości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌹

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.