Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Metamorfozy gwiazd

Jak Ola Kowalska radzi sobie po utracie większości włosów?

Znalazła szokującą metodę na oswojenie się z nową sytuacją

Redakcja VIVA! 21 września 2020 13:30
Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ola Kowalska w czasie największego lockdown'u ciężko zachorowała. Lekarze podejrzewali u niej koronawirusa, bo miała duszności i musiała być intubowana. Jest stan był tak zły, że córka Kasi Kowalskiej przez trzy tygodnie była w śpiączce! Na szczęście wróciła do zdrowia, choć wymagała długiej rehabilitacji. Niestety zły stan zdrowia odbił się także na jej wyglądzie – Ola straciła większość włosów. Dlatego teraz młoda projektantka pokazuje się w króciutkiej fryzurze, która stylizuje na modne finger waves, czyli retro fale. Ale teraz znalazła jeszcze jeden, szokujący, sposób na „oswojenie” nowej długości...

Ola Kowalska w różowych włosach

Córka znanej wokalistki postanowiła z nowej fryzury uczynić swój atut! I zdecydowała się zafarbować kosmyki na różowo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pink friday

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

Nowy post Ola podpisała po prostu Pink friday, czyli różowy piątek. Pytanie, czy potem będzie na przykład zielony albo niebieski... Na razie fani są zachwyceni jej metamorfozą i komplementują ją w komentarzach:

Śliczna 💖💖💖

Omg szacun za odwage ❤️❤️ mega:-)

Ślicznie Pani wygląda ❤️

Niektórzy porównują nawet Olę do Pink: „Trochę taka P!nk za czasów płyty Can't Take Me Home”. Widzicie podobieństwo? Naszym zdaniem Ola wygląda ślicznie w tym kolorze i widać, że jej włosy są już w znacznie lepszej formie niż kilka tygodni temu - są wyraźnie gęstsze i coraz dłuższe. Ciekawe, czy młoda gwiazda postanowi je zapuszczać czy jednak zostanie przy tej bardzo modnej długości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌹

Post udostępniony przez that bitch (@olahontaz)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.