Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
Metamorfozy gwiazd

Monika Zamachowska pokazała na Instagramie zdjęcie w jaśniejszych włosach i bez makijażu!

30 lat mniej. Nieźle – piszą fani!

Redakcja VIVA! 12 października 2020 14:30
Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Zamachowska przyzwyczaiła nas przez ostatnie lata do tego samego odcienia włosów i właściwie tej samej ich długości. I pewnie dlatego jej nagła metamorfoza zrobiła na wszystkich aż takie wrażenie. Na jednym z ostatnich zdjęć udokumentowała bowiem wizytę u fryzjera, na której wyraźnie rozjaśniła włosy jeszcze mocniej nadając im bardziej chłodny odcień. Ale naszą, i nie tylko naszą, uwagę przykuło jeszcze coś!

Monika Zamachowska w nowej fryzurze wygląda 30 lat młodziej

Na fotografii widać Monikę Zamachowską i odpowiedzialnego za metamorfozę stylistę włosów, Dawida Krynickiego. Uwagę zwraca jednak nie tylko bardzo twarzowy i znacznie bardziej nowoczesny odcień włosów, ale także to, że gwiazda pozuje zupełnie bez makijażu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na wszelki wypadek poprosiłam o odrobinę blondu na tę jesień... . #dawidkrynicki #hairdesign #pandemiahairstyle

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

Na zdjęciu widać, że nie ma podkładu, cieni, tuszu ani pomadki. A w takim wydaniu bardzo rzadko można ją podziwiać. A szkoda, bo wygląda naprawdę rewelacyjnie! Podobnego zdania są także fani Moniki Zamachowskiej, którzy prześcigają się w komplementach i zapewnieniach, że wygląda dużo młodziej:

Ale młodziutko 👌

Nie poznała Pani na tym zdjęciu 😁 BARDZO fajny kolor i długość włosków

Super decyzja! Odejmuje lat i dodaje uroku :-)

Naszym zdaniem ta fryzura i lżejszy makijaż to w przypadku Moniki Zamachowskiej strzał w 10!

Dla porównania zobaczcie zdjęcia w starszej stylizacji sprzed kilku tygodni:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczoraj na jubileuszowej 15. Gali Lodołamacze pani Agata Kornhauser-Duda, spojrzawszy mi bardzo głęboko w oczy, powiedziała do mikrofonu: „...i witamy młodzież!”. Trochę skulilam się w sobie, no bo co w końcu, psiakrew. Na szczęście okazało się, że to jednak było powitanie bohaterów znakomitego programu tv „Down the Road”, którzy przyszli odebrać nagrodę w imieniu Przemka Kossakowskiego. Potem udało mi się porozmawiać chwilę z Dorotką @dorotaosinska_official o tym, jak wciąż nie za bardzo wiemy, jak żyć z ludźmi, którzy są po prostu trochę inni. Szkoda. Ale uczymy się, to jest ważne. Miłego wieczoru! . #niepełnosprawnośćtonormalność #niepełnosprawniwpracy #toniejestzarazliwe

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.