Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Zaskakująca metamorfoza Michała Żebrowskiego!

Aktor wygląda o kilka lat młodziej!

Redakcja VIVA! 8 października 2020 12:30
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Michał Żebrowski jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Przez lata przyzwyczaił nas do bardzo eleganckiego wyglądu – zawsze świetnie ostrzyżony i ogolony, z powalającym uśmiechem, był niczym kwintesencja brytyjskiego stylu w polskim wydaniu. To jednak zmieniło się w czasie pandemii – ten czas aktor spędzał głównie w swoi domu w okolicach Zakopanego, gdzie nikt nie wymagał od niego perfekcyjnego wizerunku. Dyrektor Teatru 6. piętro postanowił więc poeksperymentować z wyglądem i od maja zapuszczał włosy i brodę – niektórzy porównywali go nawet do.... Świętego Mikołaja! Ale te czas właśnie bezpowrotnie minął. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Michała Żebrowskiego - jak wygląda w październiku 2020?

Stylizacja na Mikołaja lub na drwala miała wielu fanów i było bardzo dużo głosów za tym, że Michał Żebrowski wygląda świetnie i nie powinien ani obcinać włosów, ani rezygnować z brody. My też bardzo lubiliśmy go w takim looku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej” 🌈

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć Feliks ❤️

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

Czyż nie wyglądał świetnie? W dodatku odkąd dwa miesiące temu w domu pojawił się trzeci syn Michała Żebrowskiego i jego żony Aleksandry, tata na pewno wolał poświęcać czas na opiekę nad maluchem niż na golenie:-)

To jednak zmieniło się niedawno – na kolejnych zdjęciach, zrobionych w połowie września, widać, że aktor zgolił brodę, choć pozwalał sobie na kilkudniowy zarost. Włosy nadal jednak były dość długie i siwe. Bardzo mu pasowały.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

Jednak i ten wizerunek nie przetrwał próby czasu, a konkretnie... wymogów scenariusza i charakteryzacji.

Wracam do Was.- Falko, napisał od najnowszym postem

A to oznacza tylko jedno – Michał Żebrowski powraca na plan Na dobre i na złe. Będziecie tęsknić za długimi włosami i brodą? My tak!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wracam do Was. - Falko @nadobreinazle.official

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.