metamorfoza-jolanty-kwasniewskiej
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo
O tym się mówi

Jolanta Kwaśniewska zdecydowała się na odważny kolor włosów!

W nowej fryzurze wygląda 10 lat młodziej!

Redakcja VIVA! 9 października 2020 12:30
metamorfoza-jolanty-kwasniewskiej
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo

Jolanta Kwaśniewska, choć jest osobą medialną i swojego czasu była nawet gwiazdą telewizji TVN Style, od dawna unika rozgłosu oraz mediów społecznościowych. Dlatego jej ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Kayah, wzbudziło prawdziwą sensację. W dodatku na fotografii widać, że Pierwsza Dama zdecydowała się na jesienną metamorfozę. I to nie byle jaką! Takiego koloru nie miała na włosach jeszcze nigdy...

Nowy kolor włosów Jolanty Kwaśniewskiej

Fotografia opublikowana przez Kayah w jej mediach społecznościowych zelektryzowała fanów obu pań. I nic w tym dziwnego, bo panie wyglądają jak równolatki. A przecież dzieli je trzynaście lat – Jolanta Kwaśniewska ma 65 lat, a Kayah 52. „Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce” można przeczytać pod zdjęciem wokalistki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak świętować, to w cudownym towarzystwie! ❤️❤️ Dokładnie w pierwszą środę października, 3 lata temu, powiedziałam do Was po raz pierwszy „dobry wieczór słuchacze Meloradia”. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez mojej audycji „Tu i teraz”. Totalnie się cieszę, że ze mną jesteście wiernie już tak długo i że wciąż Was przybywa. 🥰 A wszystko to za sprawą fantastycznych gości, z którymi sobie w czasie audycji rozmawiamy, podjadamy ciasto i słuchamy fajnej muzyki. Dziś ze mną osoba szczególna, która zawsze mi imponowała i imponować nie przestanie! Panie i Panowie z największą przyjemnością zaprosiłam Panią Prezydentową - Jolantę Kwaśniewską - której porozumienie bez barier nie jest obce. ❤️❤️ Zapraszamy już od 18:00. @meloradio @fundacjaporozumieniebezbarier #jolantakwasniewska #audycja #rozmowa #tuiteraz #muzyka #najprzyjemniejszamuzyka #meloradio

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

W chwilę po publikacji zdjęcia na profilu zaczęły pojawiać się komentarze komplementujące Prezydentową.

Pani Jolanta wygląda olśniewająco.

Pierwsza Dama w Polsce jest tylko jedna😍😍 styl, klasa, piękna dusza i wielkie serce.

Pani Jola cudownie wygląda❤️

SUPER PANI JOLU JEST PANI DUŻO MLODSZA TRZYMAĆ TAK DALEJ KOLOR WŁOSÓW DOSKONAŁY

Wiele osób podkreślało też, że Jolanta Kwaśniewska w nowym kolorze włosów wygląda bardzo młodo. „Muszę przyznać, że Pani Prezydentowa w tej fryzurze odmłodniała o dekadę”, „Z Panią Prezydentową wyglądacie jak siostry”! W pełni się z tym zgadzamy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.