Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
metamorfozy gwiazd

Zaskakująca metamorfoza Ani Wendzikowskiej! Takiej jej nie widzieliście…

Gwiazda zmieniła fryzurę i jest nie do poznania!

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 20:38
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała zupełnie nowy look! Gwiazda wystąpiła w czarnej peruce z grzywką i w seksownej czerwonej szmince na ustach! Zdjęcie opatrzyła zabawnym komentarzem: „No dobra, to będzie łatwe 😎 filmowej zabawy w odtwarzanie kultowych scen ciąg dalszy 🎬 czas, start! #allmymovies #hollywoodlife #quarantinelife”. Kogo Ania przypomina Wam na tym zdjęciu?

Ania Wendzikowska jak Uma Thurman!

Jeśli odpowiedzieliście Uma Thurman, trafiliście! Amerykańska aktorka tak wyglądała w kultowym filmie Quentina Tarantino z 1994 roku „Pulp Fiction”. Pamiętacie kultowy plakat, reklamujący film? Na zdjęciu Mia Wallace, grana przez Thurman, leży na łóżku z papierosem w ręku.

Pulp Fiction Uma Thurman
Fot. East News

Nam Ania przypomina jednak na zdjęciu w swoim wpisie na Instagramie kogoś jeszcze… A mianowicie Edytę Herbuś!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapewne kojarzycie to powiedzenie: „Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach”... Znacie mnie już trochę, jestem optymistką i przyjmuje wiele rzeczy z uśmiechem, zawsze chcę dzielić się z Wami tym, co może pozytywnie inspirować. Dziś myślę o tym założeniu trochę przewrotnie. Czuję, że ważne jest, by pozwolić sobie na wszystkie emocje i uczucia, które się w nas pojawiają, szczególnie w tej nowej, niespodziewanej sytuacji. Prawda jest taka, że jest mi też dzisiaj trochę #smutno.. W tym tygodniu miała się odbyć premiera spektaklu , nad którym pracowaliśmy intensywnie od stycznia. W przyszłym tygodniu miała być kolejna .. dwie nowe, ciekawe role, którymi bardzo chciałam się z Wami podzielić. Dwie wyczekiwane premiery. Z pokorą przyjmuję to, co przynosi nam dziś rzeczywistość, ale nie ma co ukrywać, że trochę mi jednak #żal ... A Wy co dziś czujecie ? #zostajemywdomu #będziedobrze #zaufanie

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.