Aneta Zając
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Zaskakująca metamorfoza Anety Zając! Aktorka jest coraz szczuplejsza...

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 21 maja 2020 12:15
Aneta Zając
Fot. East News

Aneta Zając to aktorka znana przede wszystkim z serialu "Pierwsza miłość". W ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno, ponieważ gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Przez lata artystka zmagała się z chorobą tarczycy, a jednym z objawów było przybieranie na wadze. Dzięki ćwiczeniom oraz odpowiedniej diecie udało jej się zrzucić aż 10 kilogramów! Aneta na Instagramie często pokazuje swoje zdjęcia i mamy wrażenie, że z tygodnia na tydzień jest coraz bardziej szczupła. Jaki jest sekret ta przepięknej sylwetki? Koniecznie zobaczcie, jak teraz wygląda aktorka!

Aneta Zając — spektakularna metamorfoza

Jakiś czas temu Aneta Zając opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po zdiagnozowaniu Hashimoto. Symptomy choroby łagodziła za pomocą leków, a dodatkowo stosowała dietę. Jej jadłospis opierał się na produktach z dużą zawartością błonnika oraz produktach bogatych w żelazo. Jak widać, prawidłowe odżywianie połączone z regularnymi ćwiczeniami przyniosło zaskakujący efekt. Ogromną przemianę mogliśmy zobaczyć już na początku 2019 roku. Mimo idealnej sylwetki Aneta jednak nie postanowiła rezygnować z odchudzania, a na najnowszych zdjęciach widać, jak bardzo się zmieniła.

Na Instagramie opublikowała fotografię ze spaceru, a jej obserwatorzy od razu zainteresowali się wyglądem aktorki. Nie zabrakło miłych komentarzy:

Jestem pod wrażeniem Twojej wytrwałości Anetko 😮 pięknie wyglądasz 💗

Jaka chudzinka 😍😍😍😍

Mamy wrażenie, że nowe nawyki żywieniowe bardzo jej służą! Gwiazda wygląda coraz lepiej i widać, że świetnie się czuje po metamorfozie. Ostatnio postanowiła nieco zmienić swój look i odświeża swoją fryzurę. Koniecznie zobaczcie zdjęcia aktorki, sami przyznajcie, że prezentuje się zjawiskowo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.