agnieszka-wlodarczyk-bez-makijazu
Fot. Materiały prasowe
Metamorfozy gwiazd

Zakochana Agnieszka Włodarczyk pokazała się bez makijażu u boku ukochanego!

Wyglądają zupełnie jak rodzeństwo!

Redakcja VIVA! 30 listopada 2020 13:30
agnieszka-wlodarczyk-bez-makijazu
Fot. Materiały prasowe

Agnieszka Włodarczyk na pewno nie należy do osób, które będą źle wspominać rok 2020. Bo pomimo pandemii i zastoju w branży artystycznej, wygląda na bardzo szczęśliwą. Jest zakochana w znanym triathloniście, Robercie Karasiu, z którym wyprowadziła się na najbliższe miesiące na indonezyjską wyspę Gili Air! Zakochana gwiazda chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z tego raju. Na ostatnim z nich możemy podziwiać Agnieszkę zupełnie bez makijażu i w dodatku w objęciach ukochanego!

Agnieszka Włodarczyk bez makijażu na wakacjach

Dzięki profilowi gwiazdy na Instagramie możemy podglądać jak wygląda jej życie na maleńkiej wyspie, na której nawet nie jeżdżą samochody, a turystów właściwie nie ma. „Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej” pisała pod jednym z postów.

Musimy przyznać, że widoki są zjawiskowe! Agnieszka na pewno dużo odpoczywa – spaceruje, pływa i odsypia stresy z Warszawy. Dzięki temu wygląda teraz zjawiskowo nawet bez grama makijażu. Można to zauważyć szczególnie na najnowszej fotografii, na której pozuje w objęciach ukochanego!

Uwagę fanów zwrócił nie tyko piękny wygląda Agnieszki, ale przede wszystkim to, jak bardzo są z Robertem do siebie podobni! I mają na to swoją teorię! Zgadzacie się z nią?

Jesteście do siebie podobni, to niesamowite ale znam kilka par bardzo szczęśliwych i autentycznie podobnych na pierwszy rzut oka :) Może coś w tym jest :) 

#siblings ❤️

Jak brat z siostrą takie podobieństwo bratnie dusze dużo ❤️❤️❤️

Podobno, gdy ludzie są do siebie podobni, to znak, że odnalazły się dwie połówki - szczęścia dla Was i wspaniałej miłości 🍀❤️😍

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.