agnieszka-wlodarczyk-bez-makijazu
Fot. Materiały prasowe
Metamorfozy gwiazd

Zakochana Agnieszka Włodarczyk pokazała się bez makijażu u boku ukochanego!

Wyglądają zupełnie jak rodzeństwo!

Redakcja VIVA! 30 listopada 2020 13:30
agnieszka-wlodarczyk-bez-makijazu
Fot. Materiały prasowe

Agnieszka Włodarczyk na pewno nie należy do osób, które będą źle wspominać rok 2020. Bo pomimo pandemii i zastoju w branży artystycznej, wygląda na bardzo szczęśliwą. Jest zakochana w znanym triathloniście, Robercie Karasiu, z którym wyprowadziła się na najbliższe miesiące na indonezyjską wyspę Gili Air! Zakochana gwiazda chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z tego raju. Na ostatnim z nich możemy podziwiać Agnieszkę zupełnie bez makijażu i w dodatku w objęciach ukochanego!

Agnieszka Włodarczyk bez makijażu na wakacjach

Dzięki profilowi gwiazdy na Instagramie możemy podglądać jak wygląda jej życie na maleńkiej wyspie, na której nawet nie jeżdżą samochody, a turystów właściwie nie ma. „Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej” pisała pod jednym z postów.

Musimy przyznać, że widoki są zjawiskowe! Agnieszka na pewno dużo odpoczywa – spaceruje, pływa i odsypia stresy z Warszawy. Dzięki temu wygląda teraz zjawiskowo nawet bez grama makijażu. Można to zauważyć szczególnie na najnowszej fotografii, na której pozuje w objęciach ukochanego!

Uwagę fanów zwrócił nie tyko piękny wygląda Agnieszki, ale przede wszystkim to, jak bardzo są z Robertem do siebie podobni! I mają na to swoją teorię! Zgadzacie się z nią?

Jesteście do siebie podobni, to niesamowite ale znam kilka par bardzo szczęśliwych i autentycznie podobnych na pierwszy rzut oka :) Może coś w tym jest :) 

#siblings ❤️

Jak brat z siostrą takie podobieństwo bratnie dusze dużo ❤️❤️❤️

Podobno, gdy ludzie są do siebie podobni, to znak, że odnalazły się dwie połówki - szczęścia dla Was i wspaniałej miłości 🍀❤️😍

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.