medycyna estetyczna
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Trendy 2021: zabiegi ekspresowo ujędrniające skórę na lato 2021!

Idealne dla aktywnych kobiet!

Marta Cieplak 21 maja 2021 13:31
medycyna estetyczna
Fot. adobe.stock.com

Zabiegi ujędrniające w gabinetach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych mają ogromną przewagę nad tymi domowymi, bo dają ekspresowe i spektakularne rezultaty. Skóra wygląda po nich tak dobrze, jak nigdy wcześniej. 

Najlepsze zabiegi ujędrniające skórę twarzy

1. Geneo

Geneo to urządzenie zapewniające aż trzy efekty pielęgnacyjne: złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. Dzięki temu skóra po zabiegu jest bardziej promienna, nawilżona, ma ładniejszy koloryt, a zmarszczki i przebarwienia są mniej widoczne. Zabieg ten daje natychmiastowe rezultaty i robi się go zazwyczaj na twarz i dekolt, dlatego Geneo jest polecany jako skuteczny zabieg bankietowy.

Cena: od 300 zł

2. Express lift

Zabieg bankietowy marki Klapp przeznaczony jest, jak sama nazwa wskazuje, przede wszystkim dla skór dojrzałych, potrzebujących efektu liftingu. Ale i osoby młodsze będą zachwycone efektami, bo skóra po tej procedurze jest gładsza, świetnie napięta i promienna. Express Lift to autorski masaż drenująco-ujędrniaący, więc raczej nie da się podczas niego zasnąć, ale nadal jest przyjemny. Uwiecznieniem zabiegu jest nałożenie na skórę biomimetycznego peptydu, który nie tylko poprawi kontur twarzy, ale także pozostawi skórę pięknie rozświetloną. Zabieg warto zrobić rano, w dzień planowanego wielkiego wyjścia.

Cena: 140 zł

3. Youth Venom

Z głębokimi zmarszczkami i liniami mimicznymi poradzi sobie doskonale zabieg Youth Venom marki Diego Della Palma Professional, wykorzystujący jeden z najsilniejszych jadów na świecie – µ-Konotoksynę III, wytwarzaną przez ślimaka rodzaju Conus. Na jego bazie powstał składnik, który ma zdolność do intensywnego  i natychmiastowego zrelaksowania mikroskurczów, wykorzystaną do wygładzenia skóry. Elementem zabiegu jest także autorski masaż wykonywany przy użyciu naturalnych podgrzewanych kamieni.

Cena: 320 zł

4. Bespoke

Każda skóra jest inna. Dlatego hiszpańska marka ekskluzywnych kosmetyków Kuos stawia na indywidualne podejście. Podczas flagowego zabiegu kosmetyczka przeprowadza dokładny wywiad i dobiera składniki tak, by jak najlepiej odpowiadały twoim potrzebom w danym momencie. Na zabieg zawsze składa się demakijaż, peeling, maska i cudowny masaż, który sprawia, że przenosisz się w inny wymiar relaksu., A skóra? Jest odżywiona, wygładzona, wygląda jak po długim weekendzie z dala od miasta. Czyli idealnie.

Cena: 470 zł

zabiegi medycyna estetyczna  2019
Fot. adobe.stock.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.