fillderma
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Naturalna metamorfoza anti-aging? To możliwe!

Poznaj innowacyjne zabiegi, które przywracają młody wygląd!

Artykuł sponsorowany 29 czerwca 2020 17:04
fillderma
Fot. Mat.prasowe

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie wytwarzana przez nasz organizm. To właśnie on odpowiada za właściwe nawilżenie skóry, a także za jej jędrność i sprężystość. Dodatkowo ma niesamowite zdolności wiązania cząsteczek wody – szacuje się, że jedna cząsteczka kwasu może związać nawet 250 cząsteczek wody! Dlatego preparaty na bazie tej substancji bardzo często wykorzystywane są w gabinetach medycyny estetycznej. O zabiegach, które odejmą kilka lat już po jednej wizycie i odświeżą twój wygląd opowiada dr Aleksandra Jagielska z kliniki Sthetic dr Jagielskiej.

Kwas hialuronowy? Nawet latem!

Niektórych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nie należy wykonywać latem. Wśród nich znajduje się większość peelingów chemicznych oraz zabiegi depilacji laserowej. Do tej grupy nie zaliczają się zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – substancja ta jest całkowicie bezpieczna w stosowaniu latem. Co więcej – to właśnie teraz na zabiegi z kwasem hialuronowym decyduje się najwięcej kobiet! Co powiecie więc na letnie odświeżenie swojego wyglądu?

fillderma
Fot. Mat.prasowe

Z pomocą przychodzi nowa gama wypełniaczy FILLDERMA FILLERS. Preparaty składają się z wysokiej czystości kwasu hialuronowego, który jest poddawany innowacyjnemu procesowi sieciowania – 3D Growth Hyaluronic Acid (3D-GHA). Ten długotrwały proces przeprowadzany jest w niskiej temperaturze, w trakcie którego połączone zostają 3 rodzaje łańcuchów kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej – bardzo wysokiej, wysokiej i małej. W ten sposób powstają trójwymiarowe cząsteczki, pozwalające na zastosowanie minimalnej ilości BDDE – substancji stosowanej podczas sieciowania. Zastosowanie w wypełniaczach FILLDERMA cząsteczek kwasu hialuronowego o różnej masie zapewnia lepszą integrację preparatu z tkankami. Żele na bazie HA o maksymalnej czystości są wysoce spójne i bardziej odporne na degradację.

Usta jak marzenie!

Usta i skóra wokół nich to obszar niezwykle delikatny, który również odczuwa skutki upływu czasu. Już po 25. roku życia rozpoczyna się nieuchronny proces starzenia, który bezpośrednio łączy się z ubytkami kolagenu i elastyny, co determinuje słabnącą aktywność fibroblastów. Usta zaczynają tracić nie tylko swoją naturalną objętość i wypełnienie, ale również nawilżenie. Na całe szczęście możemy temu zaradzić. Z pomocą przychodzi FILLDERMA KISS, wypełniacz nowej generacji z najnowszej gamy FILLDERMA od Mediderma. FILLDERMA KISS to preparat na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego dedykowany do wypełniania bardzo ruchomych tkanek, takich jak usta i obszar wokół nich. Wskazany do poprawy ich kształtu i modelowania, przywraca im jędrność i pożądany wygląd. Dodatkowo preparat jest elastyczny, co zapewnia lekarzowi komfort pracy – tłumaczy dr Aleksandra Jagielska z kliniki Sthetic dr Jagielskiej. Efekty zabiegu? Naturalnie spektakularne! Po zabiegu pacjenci od razu mogą od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

fillderma
Fot. Mat.prasowe

FILLDERMA KISS równie dobrze jak solo sprawdza się w procedurach łączonych.

Preparat warto połączyć z peelingiem FERULAC Dubai Lips Peel. Podczas zabiegu, w którym połączone zostają dwie procedury, można nie tylko poprawić kształt i wymodelować usta, ale również dotlenić je, nawilżyć i poprawić ukrwienie – dodaje dr Jagielska.

dr-Aleksandra-Jagielska
Fot. Mat.prasowe

Na zdjęciu: dr Aleksandra Jagielska

Zastosowanie Ferulac Dubai Lips Peel wydłuża działanie FILLDERMA KISS, przez co pacjenci mogą cieszyć się długotrwałymi efektami.

Przywrócenie objętości

Niestety efekty upływającego czasu są widoczne nie tylko na ustach. Z biegiem lat możemy zauważyć pierwsze zmarszczki oraz utratę jędrności i „wypełnienia” skóry. Na szczęście medycyna estetyczna i na to ma swoje sposoby! Z pomocą przychodzi FILLDERMA VOLUMIZE, usieciowany kwas hialuronowy składający się z cząsteczek o dwóch różnych masach cząsteczkowych. – FILLDERMA VOLUMIZE zapewnia efekt uniesienia i napięcia przy zachowaniu niezbędnej elastyczności skóry. Wykorzystuje się go do przywracania objętości w okolicach policzków i okolicy kości jarzmowych oraz przy korekcji podbródka i linii żuchwy. Zabiegi wolumetryczne warto łączyć z techniką naświetlania skóry światłem LED. Ta synergia zapewnia pacjentowi znacznie bardziej widoczny efekt już od pierwszego zabiegu – objaśnia dr Aleksandra Jagielska.

fillderma
Fot. Mat.prasowe

Materiał powstał z udziałem marki Fillderma

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.