allergan
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Boskie, zgrabne ciało bez wielkich wyrzeczeń?

Z tym urządzeniem to możliwe!

Artykuł sponsorowany 23 listopada 2021 14:17
allergan
Fot. Adobe Stock

Tego lata chcesz cieszyć się szczupłą sylwetką? Dieta i regularne ćwiczenia zapewniają dobre efekty, lecz by wzmocnić ich działanie, wypróbuj zabieg kriolipolizy CoolSculpting®.

Restrykcyjna dieta i ćwiczenia to nie zawsze gwarancja sukcesu. Jeśli stanowią dla ciebie wyzwanie, warto spróbować nieco bardziej zaawansowanych rozwiązań. Zabieg kriolipolizy CoolSculpting® pozwoli ci w prosty i bezinwazyjny sposób wymodelować sylwetkę. Polega on na kontrolowanym chłodzeniu ukierunkowanym na komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą. Nie narusza samej skóry, przez co nie wymaga rekonwalescencji i jest bezinwazyjny.

CoolSculpting®
Fot. mat. prasowe

CoolSculpting® przynosi szybkie efekty: pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już po miesiącu, a ostatecznymi rezultatami można się cieszyć po ok. 12 tygodniach. Zabieg wykonywany jest pod okiem specjalistów, nie trwa długo i tuż po nim można wrócić do codziennych zajęć. Kiedy warto go zastosować? Na przykład wtedy, gdy chcesz się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic talii. By wyszczuplić tę partię ciała spróbuj zabiegu CoolSculpting®. Działa on precyzyjnie i zapewnia efekty bez interwencji chirurgicznej oraz długiego czasu rekonwalescencji. Aż 80% osób, które poddały się zabiegowi, poleciłoby go znajomym. Szybkie efekty, brak bólu i bezinwazyjność tej metody sprawiają, że CoolSculpting® to sprzymierzeniec w uzyskaniu wymarzonej figury.

CoolSculpting®
Fot. mat. prasowe

KLINIKI I GABINETY, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG COOLSCULPTING ZNAJDZIESZ NA STRONACH:

www.coolsculptingpl.com/znajdz-klinike
www.coolsculptingpl.com/

Zabieg CoolSculpting® nie jest metodą leczenia otyłości. Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie (Allegran CoolSculpting system user manual BRZ-101-TUM-EN4-H2016). Allergan, CoolSculpting® oraz logo CoolSculpting® oraz symbol płatka śniegu są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Allergan. Systemy CoolSculpting®, aplikatory i karty są wyrobami medycznymi klasy I lub IIaCEO197. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia CoolSculpting® w Polsce jest firma Allergan.
Data opracowania: czerwiec 2021, PL-CSC-2150006

Materiał powstał z udziałem firmy Allergan

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.