allergan
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Boskie, zgrabne ciało bez wielkich wyrzeczeń?

Z tym urządzeniem to możliwe!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 grudnia 2021 14:17
allergan
Fot. Adobe Stock

Tego lata chcesz cieszyć się szczupłą sylwetką? Dieta i regularne ćwiczenia zapewniają dobre efekty, lecz by wzmocnić ich działanie, wypróbuj zabieg kriolipolizy CoolSculpting®.

Restrykcyjna dieta i ćwiczenia to nie zawsze gwarancja sukcesu. Jeśli stanowią dla ciebie wyzwanie, warto spróbować nieco bardziej zaawansowanych rozwiązań. Zabieg kriolipolizy CoolSculpting® pozwoli ci w prosty i bezinwazyjny sposób wymodelować sylwetkę. Polega on na kontrolowanym chłodzeniu ukierunkowanym na komórki tłuszczowe znajdujące się pod skórą. Nie narusza samej skóry, przez co nie wymaga rekonwalescencji i jest bezinwazyjny.

CoolSculpting®
Fot. mat. prasowe

CoolSculpting® przynosi szybkie efekty: pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już po miesiącu, a ostatecznymi rezultatami można się cieszyć po ok. 12 tygodniach. Zabieg wykonywany jest pod okiem specjalistów, nie trwa długo i tuż po nim można wrócić do codziennych zajęć. Kiedy warto go zastosować? Na przykład wtedy, gdy chcesz się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic talii. By wyszczuplić tę partię ciała spróbuj zabiegu CoolSculpting®. Działa on precyzyjnie i zapewnia efekty bez interwencji chirurgicznej oraz długiego czasu rekonwalescencji. Aż 80% osób, które poddały się zabiegowi, poleciłoby go znajomym. Szybkie efekty, brak bólu i bezinwazyjność tej metody sprawiają, że CoolSculpting® to sprzymierzeniec w uzyskaniu wymarzonej figury.

CoolSculpting®
Fot. mat. prasowe

KLINIKI I GABINETY, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG COOLSCULPTING ZNAJDZIESZ NA STRONACH:

www.coolsculptingpl.com/znajdz-klinike
www.coolsculptingpl.com/

Zabieg CoolSculpting® nie jest metodą leczenia otyłości. Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie (Allegran CoolSculpting system user manual BRZ-101-TUM-EN4-H2016). Allergan, CoolSculpting® oraz logo CoolSculpting® oraz symbol płatka śniegu są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Allergan. Systemy CoolSculpting®, aplikatory i karty są wyrobami medycznymi klasy I lub IIaCEO197. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia CoolSculpting® w Polsce jest firma Allergan.
Data opracowania: czerwiec 2021, PL-CSC-2150006

Materiał powstał z udziałem firmy Allergan

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.