Allegran CoolSculpting
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Przygotuj swoje ciało na wiosnę!

Poznaj prosty sposób, który pomoże ci w walce o wymarzoną sylwetkę!

Artykuł sponsorowany 14 marca 2020 16:29
Allegran CoolSculpting
Fot. Adobe Stock

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc z pewnością zdążyłaś już pomyśleć, jak się do niej przygotować. Choć o sylwetkę i dobre nawyki warto dbać cały rok, zwykle początek kalendarzowej wiosny to dla większości z nas czas wytężonej pracy nad wakacyjnymi kształtami. Regularne ćwiczenia fizyczne, nawodnienie organizmu poprzez picie wody oraz zmiana diety na nieco lżejszą to niezawodne sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów i osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Jak przyśpieszyć efekty odchudzania?

Jeśli wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych i regularnych ćwiczeń fizycznych jest dla ciebie wyzwaniem, przez co również wymodelowanie sylwetki nie jest proste, warto sięgnąć po nieco bardziej zaawansowane rozwiązania. Zabieg CoolSculpting pozwoli ci w prosty sposób wyszczuplić i ujędrnić ciało. W drodze kriolipolizy komórki tłuszczowe zostają zmrożone bez naruszania zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, a zabieg jest bezinwazyjny i pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych czynności. Pierwsze zmiany widoczne są już po miesiącu, a ostatecznym efektem można cieszyć się po trzech, tak więc warto rozpocząć zabiegi już teraz, by latem zachwycać idealną sylwetką.

Zabieg CoolSculpting
Fot. Materiały prasowe

Jeszcze skuteczniej i szybciej

Marzysz o pozbyciu się boczków, które spędzają ci sen z powiek? A może chcesz wyszczuplić uda i brzuch? Kriolipoliza CoolSculpting odpowiada na wszystkie potrzeby – tę metodę można stosować na wiele partii ciała, a teraz jest to jeszcze szybsze. Dostępne w Polsce głowice CoolAdvantage skracają czas zabiegu o połowę, zwiększają obszar jego działania i minimalizują uczucie dyskomfortu.

zabieg_CoolSculpting
Fot. Mat.prasowe

Dotychczas metodzie CoolSculpting zaufało ponad 8 milionów osób, a wykonywane pod okiem specjalistów zabiegi kriolipolizy to skuteczna i szybka metoda na poprawienie sylwetki przed nadchodzącym sezonem.

Allergan
Fot. Materiały prasowe

Ekspertki CoolScupting - Beata Kołcz oraz Barbara Awsiukiewicz-Kuczera. 

Zabieg można w wykonać w:

Viva-Derm, ul. Puławska 403, Warszawa, www.viva-derm.pl • Klinika Ambroziak, al. Gen. Sikorskiego 13/U1, Warszawa, www.klinikaambroziak.pl • Medycyna Estetyczna dr. Tilszer, ul Bonifraterska 3/11, Warszawa, www.medycynaestetyczna.com • Klinika Estetyki Program Grupy LUX MED, Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa, www.profemed.pl • Klinika VESUNA, ul. Dobrego Pasterza 118c/11, ul. Kamieńskiego 11, Kraków, www.vesuna.pl • Medisitica, ul. Kazimierza Wielkiego 47, Kraków, www.medistica.com.pl • Der-Med, ul. Krzywa 8/1, Kraków, wwww.dermed.pl • Kliniki Ziemlewski, ul. Moniuszki 23, Wrocław, ul. Rewolucji 1905 r. 24, Łódź, www.klinikiziemlewski.pl • Skinmed, ul. Jagiellońska 109/13, Bydgoszcz, www.skinmed.com.pl • Klinika Medycyny Estetycznej dr Sebastian Kuczyński, ul. Umultowska 43, Poznań, www.coolsculpting.pl • Cosmea, ul. Spichrzowa 23/2, Gdańsk, www.cosmea.pl • Aquarius Spa Hotel, ul. Kasprowicza 24, Kołobrzeg, www.aquariusspa.pl • Luxury World Day SPA, Zacisze 5D, Zielona Góra, www.luxuryworld.pl • Bomi, Jasińskiego 40, Przemyśl, www.spaprzemysl.pl. • Say WOW! Medycyna Estetyczna, ul. Kościuszki 229 (Libero), Katowice, www.saywowclinic.pl • Drzazga Clinic, www.drzazgaclinic.pl ul. Racławicka 20a 41-506 Chorzów 32/ 420-29-78 recepcja@drzazgaclinic.pl.

Zabieg CoolSculpting® nie jest metodą leczenia otyłości. Podobnie jak w przypadku każdej procedury medycznej należy zapytać lekarza czy zabieg CoolSculpting® jest odpowiedni dla danego pacjenta (Allergan CoolSculpting® system user manual: BRZ-101-tUM-EN4-H.2016). Allergan, CoolSculpting® oraz logo CoolSculpting® i symbol płatka śniegu są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Allergan. Systemy CoolSculpting®, aplikatory i karty są wyrobami medycznymi klasy I lub IIa CE0197. Wyłąłcznym dystrybutorem urządzenia CoolScultping® w Polsce jest firma Allergan.

PL-CSC-2050008

Artykuł powstał z udziałem marki Allergan.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.