wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/
ZE ŚWIATA URODY

Jennifer Lopez rzuciła swoim fanom fit wyzwanie!

Dołączycie do niej?

Aleksandra Charzewska 31 stycznia 2019 16:29
wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/

Ostatnio Instagram opanowały rozmaite wyzwania! Pisaliśmy już o „10 years challenge”, w którym mamy się podzielić się swoimi zdjęciami z przeszłości, a także o niebezpiecznym „Bird Box challenge”, który nawołuje do wykonywania różnych czynności z pzrysłoniętymi oczami. Jennifer Lopez wraz z partnerem Alexem postanowiła wymyślić swoje własne wyzwanie! Czego dotyczy?

Wyzwanie Jennifer i Alexa

Para stawia na promowanie zdrowego stylu życia i rzuciła swoim fanom fit wyzwanie. Na 10 dni Jennifer i Alex wykluczają ze swojej diety cukier i węglowodany, a swoimi postępami dzielą się z obserwatorami na Instagramie. Piosenkarka już niejednokrotnie przyznawała, że nigdy nie paliła papierosów, bardzo rzadko pija napoje alkoholowe i kawę oraz regularnie ćwiczy. Trzymanie diety w jej przypadku powinno być niezmiernie łatwe, jednak jak wyznała, pierwsze dni nie były kolorowe.

„To trwające 10 dni wyzwanie sprawia, że czujemy się trochę samotni, dlatego rzucamy je TOBIE! Przyłącz się do nas 😉. 10 dni, BEZ cukru, BEZ węglowodanów. Podejmiesz wyzwanie? 💋” - napisała na Instagramie Jennifer.

Wyzwanie rzucone przez piosenkarkę spotkało się z pozytywnym odbiorem! Wielu fanów je podjęło i wraz z gwiazdą pozbyło się ze swojej diety cukru i węglowodanów na 10 dni. Dołączycie do niej?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 4 & feeling..... a lil better :) Who’s with me? #10daychallenge #NoCarbsNoSugar

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?