Kim jest sobowtorka Julii Roberts
Fot. Instagram
Ze świata urody

Wygląda jak Julia Roberts i ma niesamowity głos! Czy to jej córka czy sobowtórka?

Kim jest Arpi Petrosyan?

Aleksandra Frankowska 15 sierpnia 2020 18:30
Kim jest sobowtorka Julii Roberts
Fot. Instagram

Przyglądając się tym zdjęciom, wielu powiedziałoby, że Julia Roberts ma córkę, która wygląda niemal identycznie, jak sama gwiazda. Nic bardziej mylnego! Prawdziwa córka Julii jest znacznie młodsza i jest klasyczną blondynką, a dziewczyna ze zdjęcia nie jest nawet Amerykanką. Kilka dni temu świat obiegło nagranie YouTube, na którym kobieta łudząco przypominająca aktorkę z Pretty Woman, perfekcyjnie wykonuje bossanovę Girl from Ipanema. Kim jest piękność, łudząco podobna do światowej sławy aktorki, Julii Roberts?

Julia Roberts ma sobowtórkę z Armenii

Arpi Petrosyan to artystka pochodząca z Armenii, stąd też jej egzotyczna uroda, niezwykle przypominająca Julię Roberts. Kiedy nagranie wykonywanego przez nią utworu zaczęło robić się coraz bardziej popularne, świat wstrzymał oddech. Zaczęły pojawiać się spiskowe teorie, że to córka Julii Roberts, niezwykle podobna do sławnej matki. 

Kim jest Arpi Petrosyan?

Nagranie utworu Girl from Ipanema, które artystka zamieściła w sieci, z pewnością przyniosło jej rozpoznawalność, jakiej się nie spodziewała. Na co dzień Arpi jest śpiewaczką operową, koncertującą z prawdziwą orkiestrą po całym świecie. Pochodząca z Armenii artystka ma prawdziwie anielski głos, a większość swoich aranżacji muzycznych umieszcza na swoim kanale YouTube. Prywatnie jest mamą kilkuletniego chłopca i do 12 lat związana jest partnerem Aregiem. 

Podobieństwo do Julii Roberts

Nie da się ukryć niezwykłego podobieństwa do Julii Roberts, zwłaszcza z czasów Pretty Woman i jej charakterystycznych, brązowych loków. Arpi ma również bardzo podobne usta do amerykańskiej aktorki, które - trzeba przyznać - są niepowtarzalne. Szerokie i wąskie, dzięki czemu uśmiechy obu kobiet są szalenie czarujące. Z pewnością już niedługo o artystce z Armenii usłyszy sama gwiazda! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🏇 @serobyanphoto

Post udostępniony przez Arpi Alto (@arpialto)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕁𝕦𝕝𝕚𝕒 ♥️ #juliaroberts #90s #prettywoman

Post udostępniony przez @ vintageclass___

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.