Brad Pitt
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Wydali 70 tysięcy złotych na operacje plastyczne, żeby wyglądać jak Brad Pitt!

Bracia wyglądają nie do poznania!

Redakcja VIVA! 18 maja 2020 14:31
Brad Pitt
Fot. Getty Images

Amerykańskie gwiazdy kina, bywają inspiracją dla wielu osób, są tacy którzy oddaliby bardzo dużo żeby wyglądać jak ulubiony celebryta. Całkiem niedawno serwisy internetowe rozpisywały się na temat Iranki, która chciała wyglądać jak Angelina Jolie. Teraz świat pisze o amerykańskich bliźniakach, którzy wymarzyli sobie, żeby wyglądać jak Brad Pitt. Popularny aktor, Brad Pitt uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Przez lata popularności, stał się idolem wielu osób, a lekarze medycyny estetycznej na całym świecie, bardzo często słyszeli prośby typu - "Chcę mieć nos i kości policzkowe, jak Brad Pitt". Z takiego założenia wyszła również para amerykańskich bliźniaków, którzy postanowili, że będą wyglądać jak Brad Pitt. Matt i Mike Schlepp z Arizony od zawsze byli zafascynowani wyglądem Brada Pitta i postanowili wydać na operacje plastyczne około 70 tysięcy złotych.

Matt i Mike Schlepp z Arizony kim są i w jakim programie telewizyjnym wzięli udział?

Bliźniacy marzyli o wielkiej aktorskiej karierze. Stwierdzili, że dzięki porównaniu do Pitta, będą mieli ku temu większe szanse. W związku z tym wzięli udział w programie MTV, w którym na oczach kamer poddali się operacjom plastycznym. Wszczepili sobie implanty brody i policzków, zmniejszyli nosy, spiłowali szczęki i wstawili licówki. Łącznie na operacje wydali 15 tysięcy funtów, czyli ponad 70 tysięcy złotych.

To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek mogliśmy podjąć. Dzięki nowym twarzom w końcu ruszy nasza aktorska kariera, a oprócz tego będziemy mieli większe powodzenie wśród dziewczyn. Gdybyśmy jeszcze raz mieli poddać się operacjom, zrobilibyśmy to bez wahania – mówili po zabiegach w programie MTV.

 Jak po operacjach wyglądali Matt i Mike? Przypominają Wam Brada Pitta z 2011 roku?

Brad Pitt
Fot. Getty Images

Blizniacy-Ariozna-operacje-platyczne-jak-bradpitt
Fot. YouTube/Breaking News 24/7

operacje-plastyczne-jak-brad-pitt
Fot. YouTube/Breaking News 24/7

blizniacy-Stany-jak-Brad-Pitt
Fot. YouTube/Breaking News 24/7

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.