william-i-krolowa-martwia-sie-o-kate-bo-jest-taka-chuda
Fot. East News
O tym się mówi

To zdjęcie bardzo szczupłej księżnej Kate wzbudziło sensację!

Królowa Elżbieta II i William są niepokojeni stanem księżnej...

Marta Cieplak 21 lipca 2020 12:30
william-i-krolowa-martwia-sie-o-kate-bo-jest-taka-chuda
Fot. East News

To zdjęcie księżnej Kate w granatowej sukience z białym kołnierzykiem wywołało lawinę komentarzy i spekulacji na temat stanu Kate. Dziennikarze, powołując się na osoby z bliskiego otoczenia księżnej twierdzą, że na zły stan zdrowia Kate ma wpływ stres i zbyt duża ilość obowiązków. A jak jest naprawdę?

Wychudzona księżna Kate cierpi z powodu nadmiaru obowiązków?

W magazynie Life&Style ukazał się cały artykuł o tym, że William i królowa Elżbieta II są bardzo zaniepokojeni stanem księżnej Kate i że jeszcze nigdy nie była tak wychudzona i blada.

Jest bardzo zestresowana niż kiedykolwiek. Nie ma ani minuty dla siebie, i trudno jej sobie z tym poradzić. Teraz jej waga gwałtownie spada, a William jest tym zaniepokojony, twierdzi informator.

Dalej możemy przeczytać, że Kate ma problemy ze snem, że ze stresu zapomina o jedzeniu i jest mocno zirytowana. Choć oczywiście jest na tyle profesjonalna, że w czasie oficjalnych spotkań nie okazuje tego, ale uśmiecha się i stara udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Podobno William jest tak zaniepokojony tym, co dzieje się z Kate, że rozmawiał już z królową o zmniejszeniu ilość jej obowiązków, by mogła odpocząć. Dodatkowo planuje już wakacje tylko dla ich dwójki, by Kate zregenerowała siły. W końcu bycie mamą trójki dzieci i łączenie tego z obowiązkami państwowymi, na pewno nie jest łatwe.

Ale czy to, co pisze magazyn Life&Style to aby na pewno prawda?

ksiezna-kate-wychudzona-przez-stres?
Fot. East News

Na zdjęciu które wywołało spekulacje rzeczywiście widać, że Kate ma wyjątkowo szczupłą talię, ale prawda jest taka, że księżna wygląda świetnie i mocne wcięcie powyżej bioder zawsze było u niej charakterystyczne. Do tego ciemny kolor jeszcze dodatkowo podkreśla smukłe kształty.

Kilka tygodni wcześniej Kate pozowała w jasnej sukience w kwiaty i też wyglądała bardzo szczupło.

ksiezna-kate-znow-schudla
Fot. East News
Zresztą przed samą pandemią było podobnie:

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Dlatego naszym zdaniem ta historia jest trochę wyssana z palca! Tego samego zdania są także portale, które sprawdzają wiarygodność informacji, takie jak Gossip Cop. Portal krok po kroku udowadnia, że źródło nie jest wiarygodne, bo w tekście pojawia się wiele błędów i nieścisłości. Dlaczego?

Po pierwsze nie było to pierwsze publiczne wyjście księżnej Kate i Williama, jak twierdzi tabloid, i jej widok nie mógł być dla nikogo szokiem (na dowód zdjęcie powyżej). Po drugie, skoro informator jest tak blisko rodziny królewskiej, to dlaczego wie o tajnym spotkaniu Williama i królowej, ale za to nie ma pojęcia gdzie wyjadą z Kate na wakacje? Do tego dochodzi informacja o tym, że Kate sama opiekuje się dziećmi, co jak wiadomo nie jest prawdą, bo korzysta z pomocy wykwalifikowanych opiekunek i guwernantek.

Zgadzamy się z tą opinią i naszym zdaniem Kate nadal wygląda doskonale. Nie jest za szczupła ani za blada. Może po prostu niektórym trudno jest uwierzyć, że po trzech porodach można mieć taką figurę?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.