Teyana Taylor
Fot. Instagram/Teyana Taylor
O tym się mówi!

Wybrano najseksowniejszą kobietę na świecie! Pochodzi z USA!

Kim jest Teyana Taylor?

Aleksandra Frankowska 16 czerwca 2021 15:27
Teyana Taylor
Fot. Instagram/Teyana Taylor

Amerykański magazyn Maxim w połowie czerwca wybrał najseksowniejszą kobietę świata. W 2021 roku tytuł ten otrzymała 30letnia Amerykanka, Teyana Taylor, której konto na Instagramie obserwuje ponad 12,5 mln użytkowników. Jak wygląda Taylor i czy zasłużyła na przyznany jej tytuł?

Czytaj też: Oto ranking najprzystojniejszych mężczyzn świata... według nauki

Wybrano najseksowniejszą kobietę świata

Teyana Taylor, która została wyróżniona przez magazyn Maxim tytułem najseksowniejszej kobiety świata, skończyła 30 lat. Na co dzień uwielbia sportowy styl i luźne ubrania. Wychowuje dwoje dzieci i jest tancerką. Pochodzi z Nowego Jorku, gdzie często bierze udział w pokazach mody oraz teledyskach. W 2016 roku grała w słynnym klipie Fade, którego autorem był Kanye West.

Taylor jest również żoną koszykarza NBA, Imana Shumperta. Tworzą przepiękną parę i bardzo zgodą od wielu lat. Na Instagramie Taylor można znaleźć wiele ich wspólnych fotografii i rodzinnych zdjęć.

Jak Wam się podoba wybór magazynu Maxime? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.