Teyana Taylor
Fot. Instagram/Teyana Taylor
O tym się mówi!

Wybrano najseksowniejszą kobietę na świecie! Pochodzi z USA!

Kim jest Teyana Taylor?

Aleksandra Frankowska 16 czerwca 2021 15:27
Teyana Taylor
Fot. Instagram/Teyana Taylor

Amerykański magazyn Maxim w połowie czerwca wybrał najseksowniejszą kobietę świata. W 2021 roku tytuł ten otrzymała 30letnia Amerykanka, Teyana Taylor, której konto na Instagramie obserwuje ponad 12,5 mln użytkowników. Jak wygląda Taylor i czy zasłużyła na przyznany jej tytuł?

Czytaj też: Oto ranking najprzystojniejszych mężczyzn świata... według nauki

Wybrano najseksowniejszą kobietę świata

Teyana Taylor, która została wyróżniona przez magazyn Maxim tytułem najseksowniejszej kobiety świata, skończyła 30 lat. Na co dzień uwielbia sportowy styl i luźne ubrania. Wychowuje dwoje dzieci i jest tancerką. Pochodzi z Nowego Jorku, gdzie często bierze udział w pokazach mody oraz teledyskach. W 2016 roku grała w słynnym klipie Fade, którego autorem był Kanye West.

Taylor jest również żoną koszykarza NBA, Imana Shumperta. Tworzą przepiękną parę i bardzo zgodą od wielu lat. Na Instagramie Taylor można znaleźć wiele ich wspólnych fotografii i rodzinnych zdjęć.

Jak Wam się podoba wybór magazynu Maxime? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.