ZE ŚWIATA URODY

Koreanki znają sekret idealnej skóry! 

Ich tajemnicą jest woda gazowana!

Aleksandra Charzewska 14 lipca 2018 15:30
woda uroda
Fot. materiały prasowe

Koreanki zrewolucjonizowały świat urody swoją codzienną pielęgnacją, która opiera się na dziesięciu krokach i jest niezwykle skuteczna! Teraz dziewczyny ze wschodu zdradzają kolejny sekret swojej zawsze pięknej i młodej skóry. Tajemnica tkwi w myciu twarzy… wodą gazowaną! 

Dlaczego woda gazowana? 

Dobroczynne składniki mineralne zawarte w kosmetykach lepiej rozpuszczają się w wodzie z zawartością dwutlenku węgla. Są też naturalnym peelingiem - bąbelki doskonale oczyszczają pory. To jednak nie wszystko!  Minerały zawarte w wodzie pomagają wzmocnić komórki między włóknami kolagenu co wpływa na poprawę jędrności skóry. 

W Korei woda gazowana jest składnikiem używanym podczas zabiegów w spa, istnieją również maseczki z jej dodatkiem i jest oczywiście elementem obowiązkowym w każdej damskiej torebce! Koreanki nie raz udowodniły, że ich metody są skuteczne, a my im ufamy! 

uroda woda
Fot. Materiały prasowe
uroda woda
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!