woda uroda
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Koreanki znają sekret idealnej skóry! 

Ich tajemnicą jest woda gazowana!

Aleksandra Charzewska 14 lipca 2018 15:30
woda uroda
Fot. materiały prasowe

Koreanki zrewolucjonizowały świat urody swoją codzienną pielęgnacją, która opiera się na dziesięciu krokach i jest niezwykle skuteczna! Teraz dziewczyny ze wschodu zdradzają kolejny sekret swojej zawsze pięknej i młodej skóry. Tajemnica tkwi w myciu twarzy… wodą gazowaną! 

Dlaczego woda gazowana? 

Dobroczynne składniki mineralne zawarte w kosmetykach lepiej rozpuszczają się w wodzie z zawartością dwutlenku węgla. Są też naturalnym peelingiem - bąbelki doskonale oczyszczają pory. To jednak nie wszystko!  Minerały zawarte w wodzie pomagają wzmocnić komórki między włóknami kolagenu co wpływa na poprawę jędrności skóry. 

W Korei woda gazowana jest składnikiem używanym podczas zabiegów w spa, istnieją również maseczki z jej dodatkiem i jest oczywiście elementem obowiązkowym w każdej damskiej torebce! Koreanki nie raz udowodniły, że ich metody są skuteczne, a my im ufamy! 

uroda woda
Fot. Materiały prasowe
uroda woda
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.