woda uroda
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Koreanki znają sekret idealnej skóry! 

Ich tajemnicą jest woda gazowana!

Aleksandra Charzewska 14 lipca 2018 15:30
woda uroda
Fot. materiały prasowe

Koreanki zrewolucjonizowały świat urody swoją codzienną pielęgnacją, która opiera się na dziesięciu krokach i jest niezwykle skuteczna! Teraz dziewczyny ze wschodu zdradzają kolejny sekret swojej zawsze pięknej i młodej skóry. Tajemnica tkwi w myciu twarzy… wodą gazowaną! 

Dlaczego woda gazowana? 

Dobroczynne składniki mineralne zawarte w kosmetykach lepiej rozpuszczają się w wodzie z zawartością dwutlenku węgla. Są też naturalnym peelingiem - bąbelki doskonale oczyszczają pory. To jednak nie wszystko!  Minerały zawarte w wodzie pomagają wzmocnić komórki między włóknami kolagenu co wpływa na poprawę jędrności skóry. 

W Korei woda gazowana jest składnikiem używanym podczas zabiegów w spa, istnieją również maseczki z jej dodatkiem i jest oczywiście elementem obowiązkowym w każdej damskiej torebce! Koreanki nie raz udowodniły, że ich metody są skuteczne, a my im ufamy! 

uroda woda
Fot. Materiały prasowe
uroda woda
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?