Sprawdź, jak prezentują się w nim gwiazdy

Aleksandra Charzewska 14 lutego 2019 10:30

Najmodniejszy kolor włosów nadchodzącej wiosny? Pastelowy róż! Na jego punkcie oszalały już celebrytki, modelki oraz piosenkarki. Ty też się na niego zdecyduj! Ten delikatny odcień świetnie komponuje się z opaloną skórą i zawsze wygląda dobrze w zestawieniu z najmodniejszym kolorem ciepłych miesięcy – bielą. Dzięki takie fryzurze będziesz wyglądała bardzo intrygująco i nigdy nie pozostaniesz niezauważona. Zachęcona do metamorfozy? Sprawdź, jak pastelowo-różowy kolor włosów noszą gwiazdy!  

1/5
różowe pastelowe włosy Kylie Jenner
Copyright @instagram.com/kyliejenner/
1/5

Swój nowy, modny kolor włosów Kylie Jenner zestawiła z różowymi paznokciami i białą sukienką. Mimo tego, że fani pokochali ten look, celebrytka po kilku dniach znów przefarbowała włosy.

2/5
różowe pastelowe włosy Kim Kardashian
Copyright @instagram.com/kimkardashian/
2/5

Kylie nie jest jedyną członkinią klanu Kardashian-Jenner, która postawiła na róż. Kim zrobiła to kilka miesięcy wcześniej. Celebrytka jak zwykle postawiła na bardzo długie pasma i ciemny odrost, który kontrastował z pastelowym różem.

3/5
różowe pastelowe włosy Elsa Hosk
Copyright @instagram.com/hoskelsa/
3/5

Pastelowy róż wygląda świetnie także w wersji ombre lub jako pasemka. Na takie rozwiązanie postawiła top modelka Elsa Hosk. Modny odcień świetnie komponował się z jej delikatną, skandynawską urodą.

4/5
różowe pastelowe włosy Katy Perry
Copyright @instagram.com/katyperry/
4/5

Pixie cut także wygląda doskonale w różowym wydaniu! Na takie farbowanie zdecydowała znana z ekscentrycznego wizerunku, piosenkarka Katy Perry. Co sądzicie o tym pomyśle? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

5/5
różowe pastelowe włosy Hailey Baldwin
Copyright @instagram.com/haileybieber/
5/5

Modelka Hailey Baldwin uwielbia różowe włosy! Ten kolor wybiera zarówno na co dzień, jak i na festiwalowe imprezy, a także czerwono-dywanowe okazje. Dzięki niemu zawsze wyróżnia się z tłumu! Odważysz się na taką metamorfozę?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.