gruby Will Smith
Fot. Jerod Harris/Getty Images
O tym się mówi

Will Smith mocno przytył w pandemii!

„Nigdy w życiu nie byłem w gorszej formie” wyznał szczerze na Instagramie! Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 4 maja 2021 17:30
gruby Will Smith
Fot. Jerod Harris/Getty Images

Will Smith to amerykański aktor znany z takich hitów jak Faceci w czerni, Bad Boys For Life, Jestem legendą czy W pogoni za szczęściem. Przez lata przyzwyczaił nas do tego, że na ekranie ma zawsze idealną, mocno wysportowaną sylwetkę, której mogliby mu pozazdrościć koledzy z Hollywood. Ale to właśnie się zmieniło! Na najnowszym zdjęciu na Instagramie widać Willa Smitha bez koszulki i z widocznie zapuszczonym, grubszym brzuszkiem! Co się stało z ciałem aktora?

Zobacz także: Will Smith przez lata był zdradzany przez żonę

Will Smith przytył w czasie pandemii 

Zdjęcie Willa Smitha bez koszulki z widocznym brzuszkiem może być szokiem nie tylko dla fanów kina, ale też dla wiernych obserwatorów kont społecznościowych znanego aktora.  Ale on szczerze napisał pod nim:

Będę z wami szczery – nigdy w życiu nie byłem w gorszej formie!

Czyli zrobił to, czego jak ognia boją się sławy Hollywood. Bo nawet jeśli mają nadmierne kilogramy, to starają się ich nie pokazywać, a dobrze je kamuflować. Will Smith pokazuje jednak, jak wygląda rzeczywistość po roku pandemii...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Zobacz także: Will Smith jako niebieski Dżin w nowej wersji Aladyna!

Will Smith najwyraźniej przez ostatnie miesiące odpuścił sobie dietę i znacznie mniej ćwiczył. Zresztą ewnie jak większość gwiazd. Pewnie dlatego jego post na Instagramie polubiło już prawie 7 milionów osób, a skomentowało prawie 90 tysięcy. Większość z tych osób wybrała komentarze w zabawnym stylu, albo wyrażające odwagę, że pokazał całą prawdę. „To najważniejszy pst w mediach społecznościowy”, „Dzięki za twoją odwagę”, piszą.

Do komentarzy dołączył się też Arnold Schwarzeneger, który napisał:

Płaczę razem z Tobą (...) ale i tak nadal wyglądasz lepiej niż 90% Amerykanów. Ciśnij dalej!

A Wy jak to oceniacie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.