Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Ze świata urody

Wiktoria Gąsiewska powiększyła usta? Trudno nie zauważyć zmiany!

Czy to dobra decyzja?

Redakcja VIVA! 18 listopada 2019 20:15
Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram

Aktorka Wiktoria Gąsiewska od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie. Kilka dni temu zaskoczyła nas zdjęciami, na których zaprezentowała się bez makijażu, wcześniej pozowała ze swoim psem i zaskakiwała awangardowym makijażem na Halloween. Tym razem postanowiła pokazać swoim fanom efekt nowej sesji zdjęciowej, na której występuje w wyrazistej fashion stylizacji oraz charakterystycznym makijażu. Sesja jest bardzo interesująca, aktorka prezentuje się na zdjęciach naprawdę świetnie! Ale o wiele bardziej zainteresowały fanów aktorki jej intensywnie podkreślone usta. Czy to efekt oświetlenia i makijażu, czy może Wiktoria zdecydowała się na zabieg powiększenia ust? Takie same pytanie pojawiły się pod postem aktorki:

     O co chodzi z ustami?

    Masz powiększane usta?

    Usta jakieś dziwne mimo wszystko.

    Okropne te usta, zniszczyły całe zdjęcie - czytamy w komentarzach.

Aktorka jest niezwykle piękną kobietą i na pewno usta były zawsze jej mocną stroną, ale czy rzeczywiście nowe zdjęcia nie pokazują zmiany?Jak Wam się podoba nowy look Wiktorii Gąsiewskiej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas start na pojechane fotki, które ostatnio stworzyliśmy🖖🏼💜 fot. @hbalwierczak #bangbangbang

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pose 🥀

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.