Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Ze świata urody

Wiktoria Gąsiewska powiększyła usta? Trudno nie zauważyć zmiany!

Czy to dobra decyzja?

Redakcja VIVA! 18 listopada 2019 20:15
Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram

Aktorka Wiktoria Gąsiewska od jakiegoś czasu bardzo aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie. Kilka dni temu zaskoczyła nas zdjęciami, na których zaprezentowała się bez makijażu, wcześniej pozowała ze swoim psem i zaskakiwała awangardowym makijażem na Halloween. Tym razem postanowiła pokazać swoim fanom efekt nowej sesji zdjęciowej, na której występuje w wyrazistej fashion stylizacji oraz charakterystycznym makijażu. Sesja jest bardzo interesująca, aktorka prezentuje się na zdjęciach naprawdę świetnie! Ale o wiele bardziej zainteresowały fanów aktorki jej intensywnie podkreślone usta. Czy to efekt oświetlenia i makijażu, czy może Wiktoria zdecydowała się na zabieg powiększenia ust? Takie same pytanie pojawiły się pod postem aktorki:

     O co chodzi z ustami?

    Masz powiększane usta?

    Usta jakieś dziwne mimo wszystko.

    Okropne te usta, zniszczyły całe zdjęcie - czytamy w komentarzach.

Aktorka jest niezwykle piękną kobietą i na pewno usta były zawsze jej mocną stroną, ale czy rzeczywiście nowe zdjęcia nie pokazują zmiany?Jak Wam się podoba nowy look Wiktorii Gąsiewskiej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas start na pojechane fotki, które ostatnio stworzyliśmy🖖🏼💜 fot. @hbalwierczak #bangbangbang

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pose 🥀

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.