Wiktoria-Gasiewska-bez-makijazu-wyglada-jak-Julia-Roberts
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Metamorfozy gwiazd

Wiktoria Gąsiewska pokazała nowy tatuaż. Ale fani zwracają uwagę na coś innego!

Porównują aktorkę do Julii Roberts

Marta Cieplak 18 czerwca 2020 16:30
Wiktoria-Gasiewska-bez-makijazu-wyglada-jak-Julia-Roberts
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Jej kariera nabrała tempa, gdy pojawiła się w obsadzie serialu Rodzinka.pl, teraz można ją oglądać m.in. w Przyjaciółkach oraz w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt, gdzie zagrała u boku Julii Wieniawy, Olafa Lubaszenki i Piotra Cyrwusa. Teraz młoda aktorka postanowiła zaszaleć i zrobiła sobie tatuaż! Jak wygląda?

Nowy tatuaż Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria zdecydowała się na prosty, wręcz minimalistyczny tatuaż. Nie wybrała jednak żadnego wzoru – zamiast tego zdecydowała się na niewielki napis. Jaki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New baby tattoo 🦋 #inlove #tattoo #angel #beyourself

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

Sama Wiktoria opisała go jako „baby tatoo”, bo faktycznie jest niewielki i subtelny. Angel, czyli anioł. Ciekawe skąd taki pomysł?

Fani w komentarzach są nim zachwyceni:

Piękny

Cudny

Tatoo adekwatne do stanu rzeczy

Pytają też, czy tatuaż w tym miejscu bardzo boli, ale Wiktoria jeszcze nie dała odpowiedzi. Podejrzewamy, że nie jest to zbyt przyjemne doświadczenie, ale efekt był tego wart!

Co ciekawe fani zauważyli też, że Wiktoria jest na tym zdjęciu z salonu tatuażu podobna do Lily Reinhart, aktorki znanej z serialu Riverdale. Inni pod poprzednim zdjęciem porównali ją za to do Julii Roberts! Rzeczywiście widzicie takie podobieństwo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💘

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

Naszym zdaniem aktorka ma zjawiskową urodę i nie trzeba jej do nikogo porównywać!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.