Wiktoria-Gasiewska-bez-makijazu-wyglada-jak-Julia-Roberts
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Metamorfozy gwiazd

Wiktoria Gąsiewska pokazała nowy tatuaż. Ale fani zwracają uwagę na coś innego!

Porównują aktorkę do Julii Roberts

Marta Cieplak 18 czerwca 2020 16:30
Wiktoria-Gasiewska-bez-makijazu-wyglada-jak-Julia-Roberts
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Jej kariera nabrała tempa, gdy pojawiła się w obsadzie serialu Rodzinka.pl, teraz można ją oglądać m.in. w Przyjaciółkach oraz w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt, gdzie zagrała u boku Julii Wieniawy, Olafa Lubaszenki i Piotra Cyrwusa. Teraz młoda aktorka postanowiła zaszaleć i zrobiła sobie tatuaż! Jak wygląda?

Nowy tatuaż Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria zdecydowała się na prosty, wręcz minimalistyczny tatuaż. Nie wybrała jednak żadnego wzoru – zamiast tego zdecydowała się na niewielki napis. Jaki?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New baby tattoo 🦋 #inlove #tattoo #angel #beyourself

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

Sama Wiktoria opisała go jako „baby tatoo”, bo faktycznie jest niewielki i subtelny. Angel, czyli anioł. Ciekawe skąd taki pomysł?

Fani w komentarzach są nim zachwyceni:

Piękny

Cudny

Tatoo adekwatne do stanu rzeczy

Pytają też, czy tatuaż w tym miejscu bardzo boli, ale Wiktoria jeszcze nie dała odpowiedzi. Podejrzewamy, że nie jest to zbyt przyjemne doświadczenie, ale efekt był tego wart!

Co ciekawe fani zauważyli też, że Wiktoria jest na tym zdjęciu z salonu tatuażu podobna do Lily Reinhart, aktorki znanej z serialu Riverdale. Inni pod poprzednim zdjęciem porównali ją za to do Julii Roberts! Rzeczywiście widzicie takie podobieństwo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💘

A post shared by 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska) on

Naszym zdaniem aktorka ma zjawiskową urodę i nie trzeba jej do nikogo porównywać!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.