Wiktoria-Gasiewska-bez-makijazu-wyglada-jak-Julia-Roberts
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Ze świata urody

Wiktoria Gąsiewska już tak nie wygląda! Zaprezentowała nową fryzurę!

Jej metamorfoza jest spektakularna!

Aleksandra Frankowska 24 sierpnia 2020 16:30
Wiktoria-Gasiewska-bez-makijazu-wyglada-jak-Julia-Roberts
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram

Wiktoria Gąsiewska znana przede wszystkim z roli w serialu Rodzinka.pl zaczyna rozkwitać, jako celebrytka i influencerka. Na swoim Instagramie młoda gwiazda chętnie chwali się kadrami z prywatnego życia. Jej najnowsze zdjęcie zszokowało fanów. Gwiazda zaprezentowała wszystkim swoją nową fryzurę, której absolutnie nikt się nie spodziewał!

Wiktoria Gąsiewska zyskuje na popularności

Konto na Instagramie młodej aktorki rośnie w siłę. Wciąż przybywa jej nowych fanów, a do tej pory obserwuje ją ponad 750 tys. osób. Można śmiało powiedzieć, że zgromadziła wokół siebie dużą rzeszę obserwatorów, aspirując do miana wpływowej influencerki. Popularność Gąsiewskiej przyniósł również związek z Adamem Zdrójkowskim, którego poznała na planie serialu Rodzinka.pl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤍 #siblingslove

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Gąsiewska zaprezentowała spektakularną metamorfozę

Najnowsze zdjęcie aktorki wywołało niemałe poruszenie na Instagramie! Nowa fryzura Gąsiewskiej to prawdziwe afro w wersji blond. Fani nie spodziewali się aż tak spektakularnej metamorfozy. Wszyscy są zachwyceni jej nowym wyglądem, porównując ją w komentarzach do amerykańskich gwiazd muzyki. Uzupełnieniem nowego look'u gwiazdy jest szalony, kolorowy makijaż, który bez wątpienia dodaje jej uroku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⚡️

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Think I’ve fallen out of my feelings. 🤍

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?