Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @juliawieniawa @asiaopozda
ZE ŚWIATA URODY

Wieniawa, Gąsiewska, Opozda - zobacz zabawny, urodowy filmik w wykonaniu polskich gwiazd!

Na jaki look stawiają podczas kwarantanny?

Redakcja VIVA! 10 kwietnia 2020 18:30
Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM @juliawieniawa @asiaopozda

Mimo kwarantanny gwiazdy zdecydowanie nie dają o sobie zapomnieć. Dzięki social mediom pokazują, jak teraz wygląda ich życie i w dalszym ciągu nie przestają zaskakiwać. Ostatnio do sieci trafił film z polskimi kobietami show-biznesu w roli głównej. Możemy na nim zobaczyć gwiazdy przed zrobieniem makijażu i po jego wykonaniu. W wideo wystąpiła między innymi Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka, Wiktoria Gąsiewska, a także żona polskiego piłkarza Marina Łuczenko-Szczęsna! 

Modny makijaż według gwiazd

W ten sposób gwiazdy zmobilizowały nas, aby nawet siedząc w domu, nie stawiać wyłącznie na domowy outfit i brak makijażu. Na krótkim filmiki widzimy inspirujące pomysły na makijaż w wersji glam oraz nude. Nam szczególnie do gustu przypadł look Joanny Opozdy, która postawiła na świeżość, podkreśliła oczy beżowymi cieniami i użyła różowej szminki, która wygląda bardzo naturalnie. Na podobny makijaż zdecydowała się Marina Łuczenko-Szczęsna, jednak na jej powiekach dodatkowo nie mogło zabraknąć klasycznego, kociego oka. 

Jeśli jednak chcecie postawić na coś mocniejszego, warto zainspirować się Julią Wieniawą oraz Patrycją Kazadi. Szminka w czerwonym kolorze nigdy nie wychodzi z mody, prezentując się szykownie i z gustem. Koniecznie zobaczcie, kto jeszcze wystąpił w filmiku i oceńcie, który makijaż jest najładnieszy! Macie jakiegoś faworyta?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.