zabiegi medycyna estetyczna  2019
Fot. adobe.stock.com
VIVA! Moda

Poznaj wielozadaniowe zabiegi medycyny estetycznej!

Zrobisz je nawet w przerwie na lunch!

Marta Cieplak 6 września 2019 13:30
zabiegi medycyna estetyczna  2019
Fot. adobe.stock.com

Wygładzenie zmarszczek, usunięcie przebarwień czy wymodelowanie owalu warzy jest dziś możliwe bez użycia skalpela. A wszystko dzięki nowoczesnym maszynom! Wykorzystywane w nich zaawansowane technologie sprawiają,że młodość naprawdę można zatrzymać na dłużej.

Zabiegi odmładzające jesień 2019

Triwings LED na przebarwienia i brak jędrności

Triwings LED to przełom w fototerapii. Wykorzystane w nim lampy emitują światło o różnej długości fal aż w sześciu kolorach, dzięki czemu mają bardzo szerokie spektrum działania. Światło fioletowe działa antybakteryjnie i aktywuje melanocyty, wpływając tym samym na pigmentację naskórka. Światło niebieskie redukuje zmiany zapalne u pacjentów z trądzikiem. Żółte działa głębiej, bo na poziomie naskórka i skóry właściwej. Zwiększa syntezę kolagenu i zmniejsza rumień. Światło czerwone pobudza fibroblastyi wpływa na produkcję kolagenu i elastyny. Jest idealne do stosowania po zabiegach, bo świetnie łagodzi podrażnienia. A światło podczerwone zwiększa komórkową przemianę materii i ułatwia usuwanie toksyn. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi rodzajów światła może pomagać na wiele kłopotów ze skórą, między innymi trądzik, brak jędrności, przebarwienia i dermatozy zapalne. Do tego Triwings Led może być z powodzeniem stosowane do łagodzenia zmian po zabiegach laserowych. Aparatura ta ma także wiele zastosowań na ciało i skórę głowy. W zależności od problemu wykonuje się od 1 do 10 zabiegów. Za ich liczbę i wykorzystane światło odpowiada lekarz.
www.itpestetyka.pl

Agnes - likwiduje drugi podbródek i wygładza zmarszczki

To jeden z najbardziej innowacyjnych systemów, który wykorzystuje energię fal radiowych (RF) w zabiegach medycyny estetycznej. Technologia ta na bazie elektrokoagulacji i elektrotermolizy skupia energię RF na tkance docelowej, uwzględniając anatomiczne struktury skóry, i zapewnia precyzyjną aplikację. Skuteczność tego urządzenia potwierdzona jest badaniami klinicznymi – ponad 200 000 przypadków klinicznych. Urządzenie poprawia owal twarzy, likwidując drugi podbródek w ten sposób, że wytworzone przez fale radiowe ciepło pobudza w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów (zawartych w adipocytach, czyli komórkach tłuszczowych) na łatwiejsze do usunięcia wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dzięki temu dochodzi do likwidacji zbyt swobodnego opadania tkanki w newralgicznych miejscach. Agnes sprawdza się także w przypadkach, gdzie inne zabiegi nie dały oczekiwanych rezultatów w wygładzeniu zmarszczek w okolicy oczu. Zwykle wykonuje się od trzech do pięciu zabiegów trwających około 10 minut i w odstępach czterech tygodni.
www.medycynamlodosci.com 
 

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.