zabiegi medycyna estetyczna  2019
Fot. adobe.stock.com
VIVA! Moda

Poznaj wielozadaniowe zabiegi medycyny estetycznej!

Zrobisz je nawet w przerwie na lunch!

Marta Cieplak 6 września 2019 13:30
zabiegi medycyna estetyczna  2019
Fot. adobe.stock.com

Wygładzenie zmarszczek, usunięcie przebarwień czy wymodelowanie owalu warzy jest dziś możliwe bez użycia skalpela. A wszystko dzięki nowoczesnym maszynom! Wykorzystywane w nich zaawansowane technologie sprawiają,że młodość naprawdę można zatrzymać na dłużej.

Zabiegi odmładzające jesień 2019

Triwings LED na przebarwienia i brak jędrności

Triwings LED to przełom w fototerapii. Wykorzystane w nim lampy emitują światło o różnej długości fal aż w sześciu kolorach, dzięki czemu mają bardzo szerokie spektrum działania. Światło fioletowe działa antybakteryjnie i aktywuje melanocyty, wpływając tym samym na pigmentację naskórka. Światło niebieskie redukuje zmiany zapalne u pacjentów z trądzikiem. Żółte działa głębiej, bo na poziomie naskórka i skóry właściwej. Zwiększa syntezę kolagenu i zmniejsza rumień. Światło czerwone pobudza fibroblastyi wpływa na produkcję kolagenu i elastyny. Jest idealne do stosowania po zabiegach, bo świetnie łagodzi podrażnienia. A światło podczerwone zwiększa komórkową przemianę materii i ułatwia usuwanie toksyn. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi rodzajów światła może pomagać na wiele kłopotów ze skórą, między innymi trądzik, brak jędrności, przebarwienia i dermatozy zapalne. Do tego Triwings Led może być z powodzeniem stosowane do łagodzenia zmian po zabiegach laserowych. Aparatura ta ma także wiele zastosowań na ciało i skórę głowy. W zależności od problemu wykonuje się od 1 do 10 zabiegów. Za ich liczbę i wykorzystane światło odpowiada lekarz.
www.itpestetyka.pl

Agnes - likwiduje drugi podbródek i wygładza zmarszczki

To jeden z najbardziej innowacyjnych systemów, który wykorzystuje energię fal radiowych (RF) w zabiegach medycyny estetycznej. Technologia ta na bazie elektrokoagulacji i elektrotermolizy skupia energię RF na tkance docelowej, uwzględniając anatomiczne struktury skóry, i zapewnia precyzyjną aplikację. Skuteczność tego urządzenia potwierdzona jest badaniami klinicznymi – ponad 200 000 przypadków klinicznych. Urządzenie poprawia owal twarzy, likwidując drugi podbródek w ten sposób, że wytworzone przez fale radiowe ciepło pobudza w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów (zawartych w adipocytach, czyli komórkach tłuszczowych) na łatwiejsze do usunięcia wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Dzięki temu dochodzi do likwidacji zbyt swobodnego opadania tkanki w newralgicznych miejscach. Agnes sprawdza się także w przypadkach, gdzie inne zabiegi nie dały oczekiwanych rezultatów w wygładzeniu zmarszczek w okolicy oczu. Zwykle wykonuje się od trzech do pięciu zabiegów trwających około 10 minut i w odstępach czterech tygodni.
www.medycynamlodosci.com 
 

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.