Księżna Kate przedłużyła włosy?
Fot. Owen Humphreys/Press Association/East News
O tym się mówi

Wielka Brytania. Czy księżna Kate przedłużyła włosy?

Mamy komentarz eksperta!

Marta Cieplak 23 września 2021 13:30
Księżna Kate przedłużyła włosy?
Fot. Owen Humphreys/Press Association/East News

Księżna Kate jest źródłem inspiracji dla kobiet nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Chcą ubierać się i wyglądać tak, jak ona. Dlatego kopiują jej stylizacje, naśladują makijaż i fryzurę. Teraz będzie to trudniejsze, bo brytyjskie media donoszą, że księżna Kate prawdopodobnie przedłużyła sobie włosy! To dzięki temu na spotkaniu w Cumbrii jej włosy wyglądały jeszcze lepiej niż zazwyczaj. Fryzura była dłuższa i bardziej gęsta! Myślicie, że faktycznie Kate Middelton ma doczepy?

Zobacz także: Meghan Markle i księżna Kate korzystają z medycyny estetycznej

Księżna Kate przedłużyła włosy?

Zdjęcia ze spotkania w Cumbrii faktycznie przykuwają wzrok – są dłuższe i bardzo, bardzo gęste. Dlatego fani księżnej Kate od razu zadali sobie pytanie, czy to zasługa nowego uczesania czy jednak doczepianych pasemek. Na to pytanie postanowiła odpowiedzieć brytyjska specjalistka od przedłużania włosów, Olia Cutz, w rozmowie z magazynem Hello.

Księżna Kate w doczepach
Fot. Owen Humphreys/Press Association/East News

Choć przemiana jest bardzo subtelna, wygląda na to, że księżna Kate dodała do swojej naturalnej długości włosów kilka pasm przedłużających.

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

Na jaką metodę mogła zdecydować się księżna Kate? Ekspertka skłania się ku keratynowej metodzie przedłużania włosów, bo daje ona maksymalnie naturalny efekt i nawet wprawnemu oku trudno jest dostrzec połączenia włosów z doczepami. „Można ukryć je tak doskonale, że nie widać ich nawet przy spiętych włosach” dodała Olia Kutz.

Na czym polega takie keratynowe przedłużanie włosów?

Keratynowe przedłużanie włosów to jeden z najpopularniejszych sposobów dodania fryzurze objętości i długości. Polega on na połączeniu cienkiego pasma naturalnych włosów z kosmykiem zakończonym keratynową końcówką, którą potocznie nazywa się łuską. Dodawane kosmyki są bardzo cienkie, dzięki czemu można łatwo regulować ich liczbę oraz samo miejsce doczepiania. Samo połączenie obu pasm  (naturalnych i doczepianych) wykonywane jest przy użyciu zgrzewarki lub pistoletu. Efekt? Włosy wyglądają maksymalnie naturalnie!

Zobacz także: Od dziś możesz używać tego samego kosmetyku do włosów, co księżna Kate!

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.