Weronika-Rosati-z-corka-w-identycznych-fryzurach
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Weronika Rosati z córką Elizabeth pokazały się w identycznych fryzurach!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Marta Cieplak 9 lipca 2020 16:30
Weronika-Rosati-z-corka-w-identycznych-fryzurach
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Weronika Rosati wraz z córeczką Elizabeth od dawna mieszka w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Na swoim Instagramie często pokazuje jak razem spędzają czas na spacerach i zabawach, a nawet w restauracjach. Po odblokowaniu restrykcji związanych z koronawirusem w końcu mogą cieszyć się atrakcjami słonecznego Hollywood. Jest tam na tyle gorąco, że obie zrezygnowały z rozpuszczonych włosów na rzecz modnych bokserskich warkoczyków. Zobaczcie, jak świetnie razem wyglądają!

Weronika Rosati i Elizabeth w identycznych fryzurach

Weronika Rosati właściwie nie pokazuje się na zdjęciach w innej fryzurze niż z rozpuszczonymi, lekko falowanymi włosami. Można powiedzieć, że to już jej znak rozpoznawczy! Wyjątek robi jedynie z okazji wielkich premier, kiedy czasami decyduje się na efektowny kok. Teraz zmieniła uczesanie na prośbę małej Eli. 

Twinning 💞 Ela zdecydowała o naszych dzisiejszych fryzurach, napisała pod zdjęciem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Twinning 💞 Ela zdecydowała o naszych dzisiejszych fryzurach 💁🏽‍♀️

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Musimy przyznać, że obie wyglądają świetnie! Warkocze na górze są dobierane, a na końcu klasycznie zaplecione. To zresztą nie lada sztuka stworzyć taką fryzurę na własnych włosach, dlatego jesteśmy pod wielkim wrażeniem manualnych zdolności Weroniki! 

Aktorka dobrała do uczesania odpowiednią stylizację, czyli sportowy top. W końcu boxing braids najczęściej noszą zawodniczki zawodowego boksu lub MMA.

A jak Wam się podoba gwiazda w takim wydaniu? Czy jednak wolicie jej klasyczną fryzurę?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiecie że pozytywne myślenie przyciaga pozytywne wydarzenia w naszym życiu? Banalne może ale mi się sprawdza. Wdzięczność za to co mamy przynosi nam dobre rzeczy- tak to działa choć wiem jak czasami życie nam daje w kość i czasami trudno pokonać czarne myśli. Ale jak to się mówi " badźmy łagodni dla innych ludzi- nie wiemy jakie walki oni tocza". Więc niezależnie od czarnych chmur, złego humoru, poczucia krzywdy badźmy dobrzy i tolerancyjni dla siebie nawzajem. Badzmy dobrzy dla siebie , uśmiechajmy się, badźmy pomocni, badźmy ludźmi, nie moejmy złości, zaeiści i uprzedzeń. Ja wierze że prędzej czy pódźniej dobro wygrywa. Jestem wdzięczna za córke, najbliższe osoby, przyjaciół, mój zawód - jestem wdzięczna za was. Jesteście super 💜

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.