Weronika-rosati-w-nowej-fryzurze-2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Czy wiecie, co wspólnego ma Weronika Rosati z gwiazdą Hollywood, Kim Basinger?

Wcale nie chodzi o to samo miejsce zamieszkania!

Marta Cieplak 12 listopada 2020 12:30
Weronika-rosati-w-nowej-fryzurze-2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Weronika Rosati od kilku lat mieszka w Los Angeles. Tam wychowuje swoją córeczkę Elisabeth i bierze udział w projektach filmowych. I choć jako aktorka często poddaje się różnym metamorfozom, to prywatnie od lat jest wierna swojej fryzurze. Jej włosy mają właściwie tą samą długość, zawsze są delikatnie podkręcone i w ciemnym kolorze brązu. Jednak najnowsze zdjęcie aktorki udowadnia, że właśnie zdecydowała się na zmianę! Co ją do tego skłoniło?

Nowa fryzura Weroniki Rosati

Nowe zdjęcie na Instagramie Weroniki zaskoczyło jej fanów. Ma na nim całkiem nowe uczesanie, a do tego znacznie jaśniejszy, bardziej świetlisty odcień. Wygląda inaczej niż zwykle, ale to zmiana zdecydowanie na plus! Aktorka podpisała zdjęcia hashtagiem #newsecretproject. Nie możemy się doczekać na efekty i o jaki sekretny projekt chodzi! 

Fani są zachwyceni nowym wizerunkiem gwiazdy i zasypują ją komplementami!

Wow so beautiful❤️

Piękna. uwielbiam😍

Ładnie, tak inaczej, za to intrygująco!

Cudowna Pani Jest

Weronika ty to jesteś petarda jednak👏

Kto stoi za metamorfozą Weroniki Rosati?

Okazuje się, że za zmianę wizerunku polskiej aktorki odpowiada Mitch Stone, słynny stylista fryzur z Hollywood. Przez wiele lat pracował na planach filmowych i należał do ekip charakteryzatorskich, które zdobywały za swoją pracę Oscary. Od kilku lat zajmuje się dodatkowo fotografią i także ma na tym polu wiele sukcesów. Natomiast prywatnie jest partnerem znanej hollywoodzkiej aktorki, Kim Basinger! Ciekawe, czy Weronika miała okazję ją poznać podczas współpracy z Mitchem...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.