Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Ze świata urody

Weronika Rosati na wakacjach pozuje w bikini! Jej figura zachwyciła fanów!

Wygląda zjawiskowo!

Redakcja VIVA! 9 sierpnia 2020 18:31
Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Piękna aktorka Weronika Rosati od lat zachwyca urodą. Tym razem aktorka postanowiła odpocząć o codziennych spraw i wybrała się na wakacje. Tam aktorka spędza czas  i relaksuje się w pięknych okolicznościach przyrody.

To oficjalnie już - pozdrowienia z wakacji. Wiem, że teraz wszyscy wrzucają foty z plaży i nie jestem oryginalna, ale tu jest tak pięknie i jest mi tak dobrze, że nie mogłam się powstrzymać - pisze celebrytka na Instagramie

Jak wygląda Weronika Rosati w bikini w 2020

Weronika Rosati może pochwalić się naprawdę idealną sylwetką, uwagę przykuwają jej długie nogi i wąska talia. Oczywiście fani podziwiają również jej zjawiskowe włosy, które dodają jej szlachetności, podkreślają urodę i bardzo pięknie się prezentują. Pod zdjęciem, które gwiazda opublikowała na instagramie pojawiła się masa komentarzy. Oczywiście większość jest bardzo pozytywna. Co takiego piszą na temat Weroniki Rosati jej najwięksi fani? 

Super figura 😍

Pani Weroniko, figura i wlosy jak marzenie ❤️

Jesteś przepiękna ❤️

Śliczna, mądra i dzielna 💫☀️🌸🍀

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Namiastka wakacji💜 A wy jesteście na wakacjach? Pamiętajcie głosować - już w ten weekend‼️

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani ❤️ Dzięki za miłe wiadomości - czuje się lepiej po kroplówce i dniu na świeżym morskim powietrzu i słońcu. Jak to powiedział Arystoteles " By uniknać krytyki, nic nie mów, nic nie rób, badź nikim". Więc mam pamiętać teraz by być nikim. 🤭 Zabawne bo motto antyprzemocowe Urzedu Miasta Warszawy to " Przemoc karmi sie milczeniem". Pewnie dlatego przemoc sie tak świetnie rozstyła w Polsce a teraz jeszcze bardziej w czasie pandemii. Boje się tylko by nagle teraz ofiary gwałtów, molestowań, pedofilii, mobbingu i oczywiście przemocy domowej nie dostały nakazu milczenia a do tego by nie zostały ukarane za opowiadanie o swoich krzywdach bo ich wyznania szkodza karierom ich oprawców i przeszkadzaja w ich życiu prywatnym. Serio to nie żart tak to właśnie wyglada. Taka mamy rzeczywistość. Dobra , to od teraz będzie głównie "słodkie życie " pokazywane na Instagramie 😉

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.