Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Ze świata urody

Weronika Rosati pokazała zdjęcia w bikini! Udała się do słonecznej Kalifornii!

Te zdjęcia robią wrażenie!

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2021 18:31
Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu pięknieje z roku na rok, a od kiedy została mamą na jej twarzy widać spokój i szczęście. Na swoim koncie zawodowym ma już wiele świetnych ról, wszyscy pamiętamy jej rolę Dżemmy w Pitbullu, niesamowite role w filmach Obława czy W ciemności.  Aktorka jest obecnie bardzo aktywna w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje 335 tysięcy internautów. Weronika Rosati pokazuje, jak wygląda jej życie, które dzieli pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. Za pośrednictwem social mediów dzieli się również z fanami szczegółami projektów, w które chętnie się angażuje. Na Instagramie możemy podziwiać również urocze zdjęcia Weroniki Rosati z jej córeczką. Jakie fotografie opublikowała tym razem?

Jak wypoczywa Weronika Rosati, piękne zdjęcia w bikini 2021

Na profilu Weroniki Rosati na Instagramie pojawiły się piękne zdjęcia w bikini, które zostały wykonane na plaży w Kalifornii. Sama aktorka tak podpisała zdjęcia, sugerując że to początek nowego projektu zawodowego.

Nie mogę się doczekać aż będę mogła wam zdradzić więcej szczegółów na temat mojego nowego projektu 🖤 To będzie coś oryginalnego i nieoczekiwanego i coś co zawsze chciałam zrealizować tyle wam mogę zdradzić na teraz 😉 Rok 2021 naprawdę się nieźle zapowiada

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.