Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi

Weronika Rosati zaskakuje nowym lookiem! Krótkie cięcie i ten kolor...

Wygląda zupełnie inaczej!

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2019 20:24
Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Weronika Rosati od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w social mediach. Często dzieli się z fanami najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia. Jej aktywność dotyczy przede wszystkim burzliwego życia osobistego, aktorka jest obecnie bardzo zaangażowaną mamą, próbuje również uporządkować swoje sprawy z ojcem małej Elisabeth. Córka Weroniki Rosati obchodziła niedawno swoje drugie urodziny, aktorka pokazała na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcia z córką i skomentowała:

Dokładnie 2 lata temu na świecie pojawiła się moja największa miłość - moja córka Elisabeth. Kochana moja myszelko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Jesteś najwspanialszą córeczką, jaką tylko mogłam sobie wymarzyć , a czekałam na ciebie całe życie.

Na szczęście aktorka znajduje również czas na rozwój zawodowy. To przecież bardzo utalentowana aktorka, o niezwykłej urodzie, która potrafiła już zaskoczyć swoich fanów bardzo różnorodnymi rolami kobiecymi, w uznanych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Weronika lubi również inspirować ciekawymi lookami i stylizacjami. Do jej długich ciemnych włosów zdążyliśmy się już jednak przyzwyczaić. Ciemne, falowane włosy aktorki są jej wizytówką. Ale czas na zmianę! Na profilu na instagramie Weroniki, pojawiło się właśnie nowe zdjęcie, w towarzystwie znanej reżyserki Małgośki Szumowskiej. Czy to nowy wspólny projekt? Weronika Rosati ma na zdjęciu krótkie blond włosy! Co myślicie o nowym wizerunku Weroniki Rosati, pasuje jej taka fryzura? 

Zaczęłam właśnie super przygodę z Małgośką Szumowską, która mi zawierzyła jedną z głównych ról w swoim najnowszym filmie Wonder Xenia, trzymajcie kciuki - napisała Weronika Rosati

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New secret project ⭐️

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.