Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska
Ze świata urody

Weronika Marczuk odtworzyła odważną sesję ciążową z córeczką!

Jak udało jej się tak szybko wrócić do formy po porodzie?

Aleksandra Frankowska 19 lipca 2020 14:31
Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Weronika Marczuk kilka miesięcy temu powitała na świecie córkę Annę. Na jej Instagramie fani mogą oglądać piękne kadry z prywatnego życia gwiazdy, której macierzyństwo wyraźnie bardzo służy. Wcześniej Marczuk nieco zniknęła z show-biznesu, a dopiero ciąża sprawiła, że ponownie zaczęła udzielać się publicznie.

Córeczka Weroniki Marczuk to czysta mama

Mała Anna po raz pierwszy zadebiutowała w pełnej krasie razem z mamą na okładce magazynu VIVA! Wówczas wszyscy mogli jednoznacznie ocenić, że mama i córka są do siebie bardzo podobne, a mała Anna urodę odziedziczyła do Weronice. Gwiazda bardzo długo czekała na to, aby zostać mamą. Na szczęście jej marzenie się spełniło, a mała Ania jest całym jej światem. Jeszcze w czasie ciąży, Marczuk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z sesji, w której pozuje topless, otulona delikatną tkaniną. Po narodzinach dziewczynki postanowiła odtworzyć zdjęcie, które spotkało się z tak pozytywnym odbiorem wśród jej fanów.

Ja, Weronika, walcząca o swoje największe pragnienie przez ponad 7 wiele lat byłam pewna, że po tym czasie ciężkiej pracy, oczekiwania i łez niebo się otworzy, wyjdzie słońce i niczym nie będę musiała się martwić. No, może nie tak „niczym”, bo kolki, kupki i katary trzeba wliczyć jako nieuniknione. Ale niczym, poza prozą życia matki. Pokorę i wdzięczność rozumiem teraz jeszcze mocniej. Bo Ania, przez te 6 miesięcy wykonała tytaniczną pracę rozwojową, nad sobą i nade mną. Jest cudowna. Dała nam tyle szczęścia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Posted @withregram • @viva_magazyn „Jestem gotowa na to, co przyjdzie, ale nie ma we mnie miejsca na żadne lęki”, mówi nam Weronika Marczuk ❤️ Jak zmieniło ją macierzyństwo i co planuje dalej zrobić ze swoim życiem? O tym w nowej Vivie! Magazyn w sprzedaży od 10 czerwca, także na stronie cutt.ly/CzytajMagazynViva11 Rozmawiała Krystyna Pytlakowska Zdjęcia Olga Majrowska Makijaż Aga Wilk/Van Dorsen Artists Fryzury Kamil Pecka Stylizacja Jola Czaja Produkcja Łukasz Nowak #weronikamarczuk #spełnionemarzenie #macierzynstwo #mamaicorka #szczęście #amazingwoman #jestpięknie #love #littlegirl #sesjafotograficzna #babygirl #amazing time #family #wywiadyvivy #vivapl #happymum #newcover

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Weronika Marczuk pozuje topless na zdjęciu

Najnowsze zdjęcie gwiazdy to porównanie zdjęcia w ciąży i stanu obecnego, kiedy ta trzyma na ręku swoją córeczkę. Przepiękna, subtelna fotografia pociągnęła za sobą lawinę pozytywnych komentarzy i zachwytów nad córeczką Marczuk i przepiękną figurą jej mamy po ciąży.

Ania, przez te 6 miesięcy wykonała tytaniczną pracę rozwojową, nad sobą i nade mną. Jest cudowna. Dała nam tyle szczęścia. Natomiast rzeczywistość pisze swój scenariusz. Ania była promotorką mojej książki. A teraz, jest inspiracją, by iść dalej, chronić ją i nas, co czujecie sami, pisząc do mnie. Walka, trauma i nadzieja na realizację marzeń są treścią Waszych wiadomości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Co można zrobić w 6 miesięcy? Każdy z nas doskonale wiedział co to jest pół roku, jeszcze w 2019. Przez te 180 dni tyle się wydarzyło! Ekonomia, rodzina, polityka, psychologia, nawyki, podróżowanie, socjologia, marzenia itd…wszystko uległo zadziwiającemu pomieszaniu.Teraz wszyscy uczymy się życia w trybie „tu i teraz”, bo planowanie to jakiś ponury żart...czy też tak czujecie? Zastanawiam się, czy to przebiegunowanie nie pójdzie jeszcze szerzej, i czy nie dokończymy tego przełomowego roku z jeszcze większą traumą. Ja, Weronika, walcząca o swoje największe pragnienie przez ponad 7 wiele lat byłam pewna, że po tym czasie ciężkiej pracy, oczekiwania i łez niebo się otworzy, wyjdzie słońce i niczym nie będę musiała się martwić. No, może nie tak „niczym”, bo kolki, kupki i katary trzeba wliczyć jako nieuniknione. Ale niczym, poza prozą życia matki. Tymczasem świat zadecydował, że walka z przeciwnościami będzie miała teraz swój własny, globalny wymiar. Że praktycznie żadna osoba nie będzie teraz wolna od chmury niepokoju. Pokorę i wdzięczność rozumiem teraz jeszcze mocniej. Bo Ania, przez te 6 miesięcy wykonała tytaniczną pracę rozwojową, nad sobą i nade mną. Jest cudowna. Dała nam tyle szczęścia. Natomiast rzeczywistość pisze swój scenariusz. Ania była promotorką mojej książki. A teraz, jest inspiracją, by iść dalej, chronić ją i nas, co czujecie sami, pisząc do mnie. Walka, trauma i nadzieja na realizację marzeń są treścią Waszych wiadomości. Zaczęły więc kreślić moją drogę. Moc łączenia ekspertów z potrzebującymi, kłopotów z poradami, problemów z rozwiązaniami – taką się wyłania rodząca się teraz misja. Zatem - kolejne wyzwania, szczęście dzielenia się sobą, bo po to właśnie wszyscy zostaliśmy tu sprowadzeni. Świat będzie nam robił niespodzianki. Ale my możemy na to odpowiadać, że dzielenie się dobrem, to nie jest naiwne stwierdzenie. To jest odezwa do nas wszystkich: dobra nam potrzeba! Aniu, rozwijamy się dalej! Kochani, siła! #miłość #ania🧚‍♀️#siła

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️🙏🥰 ******** ********* Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków. #newborn#cudnarodzin#HiperMamy#szacunekdlawszystkichmam#książkepiszesamożycie#nowezycie#toconajwazniejsze#harmoniaiszczescia#dojrzałerodzicielstwo##zyciezaczynasiekazdegodnia

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.