Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz
Metamorfozy gwiazd

Weronika Książkiewicz zmieniła fryzurę i jest nie do poznania!

„Dzika wersja Wery!” piszą fani aktorki!

Marta Cieplak 11 czerwca 2019 11:15
Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz pokazała na swoim Instagramie zdjęcie w ciemniejszych i obciętych na bardzo krótko włosach! Gdyby nie podpis, trudno byłoby ją rozpoznać!

Nowa fryzura Weroniki Książkiewicz

Okazuje się, że to zmiana na potrzeby nowego filmu Furioza Cypriana Olenckiego. Na zdjęciu aktorka bardziej przypomina filmową Larę Croft niż siebie samą. Ale fani są absolutnie zachwyceni tą zmianą! Pod zdjęciem piszą: „Bosko”, „Wspaniała”, „Wow! Podoba mi się dzika wersja Wery”, „Kochana wyglądasz bosko!”. A jak Tobie się podoba?

Ostry trening Weroniki Książkiewicz do nowej roli

Ale zmiana fryzury to jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że do nowej roli Weronika musiała przygotować się także fizycznie – trenowała bardzo intensywnie, by na ekranie pokazać się jako silna, umięśniona kobieta-wojowniczka.

Weroniczko!!😍 tylko my wiemy ile czasu, potu, treningów i łez(inbody 😂) Cię to kosztowało!! Ja: trener, fan, twoja modra jestem z Ciebie dumny! 💪❤️ teraz pokaz wszystkim jak się to robi 😁👍” napisał w komentarzu Kuba z Healthy Team by Ann (czyli współpracujący z Anną Lewandowską), który najwyraźniej był jedną z osób odpowiedzialnych za przemianę Weroniki w fighterkę. Jak napisała sama aktorka, trwało to kilka miesięcy! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!