Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz
Metamorfozy gwiazd

Weronika Książkiewicz zmieniła fryzurę i jest nie do poznania!

„Dzika wersja Wery!” piszą fani aktorki!

Marta Cieplak 11 czerwca 2019 11:15
Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz pokazała na swoim Instagramie zdjęcie w ciemniejszych i obciętych na bardzo krótko włosach! Gdyby nie podpis, trudno byłoby ją rozpoznać!

Nowa fryzura Weroniki Książkiewicz

Okazuje się, że to zmiana na potrzeby nowego filmu Furioza Cypriana Olenckiego. Na zdjęciu aktorka bardziej przypomina filmową Larę Croft niż siebie samą. Ale fani są absolutnie zachwyceni tą zmianą! Pod zdjęciem piszą: „Bosko”, „Wspaniała”, „Wow! Podoba mi się dzika wersja Wery”, „Kochana wyglądasz bosko!”. A jak Tobie się podoba?

Ostry trening Weroniki Książkiewicz do nowej roli

Ale zmiana fryzury to jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że do nowej roli Weronika musiała przygotować się także fizycznie – trenowała bardzo intensywnie, by na ekranie pokazać się jako silna, umięśniona kobieta-wojowniczka.

Weroniczko!!😍 tylko my wiemy ile czasu, potu, treningów i łez(inbody 😂) Cię to kosztowało!! Ja: trener, fan, twoja modra jestem z Ciebie dumny! 💪❤️ teraz pokaz wszystkim jak się to robi 😁👍” napisał w komentarzu Kuba z Healthy Team by Ann (czyli współpracujący z Anną Lewandowską), który najwyraźniej był jedną z osób odpowiedzialnych za przemianę Weroniki w fighterkę. Jak napisała sama aktorka, trwało to kilka miesięcy! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?