Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz
Metamorfozy gwiazd

Weronika Książkiewicz pokazała się w najmodniejszej fryzurze sezonu!

Teraz wygląda jak Kaia Gerber, córka Cindy Crawford!

Marta Cieplak 19 grudnia 2019 14:45
Weronika Książkiewicz metamorfoza
Fot. Instagram@weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz w czerwcu tego roku ścięła na bardzo krótko swoje długie blond włosy i zadebiutowała w ciemnym pixie. Ta zmiana podyktowana była nie trendami, ale potrzeba charakteryzacji do roli w filmie Furioza. I dopiero teraz, na ostatnio opublikowanych przez aktorkę w mediach społecznościowych zdjęciach widać, że włosy sięgają jej już do ucha! Jak w nich wygląda?

Nowa fryzura Weroniki Książkiewicz

Ciemne, błyszczące i wygładzone włosy sięgają Weronice do linii uszu. To klasyczny bob, ale w bardziej eleganckim wydaniu, który dodaje szyku i elegancji.

Na zdjęciu widać, że takie uczesanie idealnie pasuje nawet na ważną imprezę i do wyjściowych stylizacji. Ale na co dzień też się sprawdzi, szczególnie, że przy tej długości włosy można już zaczesać do tyłu i związać lub spiąć spinkami. Najważniejsza jest jednak idealna linia cięcia i piękny blask włosów, który jest ozdobą samą w sobie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pracowita Niedziela 💪🏼 #workhard #playhard #movie #mayday #Sunday #lazysunday #mayday

Post udostępniony przez Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

W nowej fryzurze Weronika przypomina Kaię Gerber, córkę Cindy Crawford. Supermodelka właśnie niedawno postawiła na taką sama długość i ten sam sposób stylizacji włosów! Tylko spójrz! Czy nie wyglądają jak siostry?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

flower arrangement extraordinaire

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber)

Dla nas to znak, że to najmodniejsza fryzura przełomu 2019 i 2020 i wróżymy jej wielki sukces w 2020!!!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.