Donald Trump
Fot. East News
O tym się mówi!

W czym tkwi sekret bujnej fryzury Donalda Trumpa?

Lekarz zdradził przyczynę!

Aleksandra Frankowska 5 listopada 2020 15:27
Donald Trump
Fot. East News

Ekscentryczny milioner, czy genialny prezydent? Donald Trump to postać, która od lat budzi wiele kontrowersji na arenie międzynarodowej. Bajeczna fortuna, której się dorobił pozwoliła mu kupić dosłownie wszystko… nawet rolę w Kevin sam w Nowym Jorku. Nie milkną jednak spekulacje na temat jego bujnej fryzury oraz domysły, jak to możliwe, że 74-letni mężczyzna może pochwalić się tak gęstymi włosami. Czy to geny, czy przeszczep włosów? Tajemnicę Donalda Trumpa zdradził lekarz!

Jak Donald Trump, prezydent USA dba o włosy?

Trzeba przyznać, że fryzura prezydenta USA to jego znak charakterystyczny, tak samo, jak nieco pomarańczowy odcień skóry. O jego włosach mówi się za to złote runo. Fryzura Trumpa jest bohaterem wielu internetowych memów, również epizodów w The Simpsons. Podczas kampanii prezydenckiej 2020 również zwraca się na nie uwagę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez President Donald J. Trump (@realdonaldtrump)

Światło dzienne ujrzały słowa lekarza, który przez 40 lat zajmował się prezydentem i jego żonami. Wyjawił on sekret, w jaki sposób Donald Trump dba o swoje włosy.

Dlaczego Donald Trump ma tak gęste włosy?

Doktor Harold Bornstein w 2017 ujawnił w mediach, że Donald Trump regularnie przyjmuje między innymi takie leki, jak antybiotyki na trądzik różowaty, tatyn na obniżenie cholesterolu oraz lek na prostatę, którego efektem ubocznym jest nic innego, jak wzrost włosów!

Medyk daje słowo, że odpowiednio dobrana dawka pozwala wielu mężczyznom pozbyć się problemu z łysieniem. Tak samo twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Harvarda.

Co o swoich włosach mówi Donald Trump?

Prezydent USA wielokrotnie twierdził, że sam codziennie dba o swoją fryzurę i nie przypisał jej wyglądu zasłudze żadnych medykamentów. Wciąż mówi o tym samym od lat lakierze do włosów, który pozwala mu zachować nienaganną fryzurę.

Donald Trump w programie Larry King Live w CNN pozwolił prowadzącemu dotknąć nawet swoich włosów, ponieważ pół Ameryki zarzucało mu wówczas, że ten nosi tupecik. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w programie The Tonight Show with Jimmy Fallon.

Kim jest lekarz Donalda Trumpa?

Harold Bornstein to jeden z najpopularniejszych w Nowym Jorku gastroenterologów i specjalistów chorób wewnętrznych. Przez niemal 40 lat był osobistym lekarzem Donalda Trumpa, aż do 2018 roku. Co ciekawe, wcześniej obecnego jeszcze prezydenta USA leczył jego ojciec. Współpraca zakończyła się, kiedy to w jednym z wywiadów Bornstein wypowiedział słowa, które zmroziły USA.

Donald Trump byłby najzdrowszą osobą, jaką kiedykolwiek wybrano na prezydenta.

Podobno sam Trump podyktował mu te słowa w trakcie rozmowy telefonicznej. Sytuacja zakończyła się niemałym skandalem, bowiem lekarz oskarżył Trumpa, że jego ludzie nielegalnie wtargnęli do lekarskiego gabinetu i wykradli dokumentację medyczną. Z pewnością takie oskarżenia nie wpłynęły dobrze na wizerunek prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nic jednak dziwnego, że ich wspomnienia wracają wraz z kolejną kampanią prezydencką 2020. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Great to be back in Philadelphia. Thank you Pennsylvania, see you again soon! #MAGA

Post udostępniony przez President Donald J. Trump (@realdonaldtrump)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Joint Statement of the United States, the State of Israel, and the United Arab Emirates: President Donald J. Trump, Prime Minister Benjamin Netanyahu of Israel, and Sheikh Mohammed Bin Zayed, Crown Prince of Abu Dhabi and Deputy Supreme Commander of the United Arab Emirates spoke today and agreed to the full normalization of relations between Israel and the United Arab Emirates. This historic diplomatic breakthrough will advance peace in the Middle East region and is a testament to the bold diplomacy and vision of the three leaders and the courage of the United Arab Emirates and Israel to chart a new path that will unlock the great potential in the region. All three countries face many common challenges and will mutually benefit from today’s historic achievement. Continued: https://twitter.com/realdonaldtrump/status/1293922803419353088?s=21

Post udostępniony przez President Donald J. Trump (@realdonaldtrump)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.