VIVA! Najlepsze dla urody 2021
Fot. adobe.stock.com
O tym się mówi

Już dziś rusza wyjątkowy plebiscyt VIVA! Najlepsze dla urody 2021!

Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji!

Marta Cieplak 7 października 2021 17:30
VIVA! Najlepsze dla urody 2021
Fot. adobe.stock.com

Już dziś, 7 października, rusza plebiscyt VIVA! Najlepsze dla urody 2021. Dzięki niemu chcemy wyłonić najlepsze, najskuteczniejsze i najciekawsze kosmetyki dostępne w Polsce. Zgłoszenia ruszają już dziś!

VIVA! Najlepsze dla urody 2021 – zasady plebiscytu

„Od lat przyglądamy się produktom kosmetycznym dostępnym na rynku. Oceniamy ich jakość, innowacyjność, prestiż, doceniamy walory estetyczne i zgodność z modą zindywidualizowanej pielęgnacji. Doceniamy to, w jaki sposób odpowiadają na oczekiwania współczesnych kobiet i trendy w kosmetologii. W tym roku postanowiliśmy nagrodzić te, które naszym zdaniem najlepiej spełniają wszystkie potrzebne wymagania! I właśnie są NAJLEPSZE” mówi Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna VIVY!.

NDU 2021
Fot. materiały wewnętrzne

Jury pod przewodnictwem redaktor naczelnej VIVY! wybierze aż 25 kosmetyków 2021 roku z okazji 25-lecia magazynu VIVA!

Zgłoszenia kosmetyków  z obszarów: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, pielęgnacja i stylizacja włosów, produkty do makijażu, perfumy damskie i perfumy męskie można składać TUTAJ od dziś do 30 listopada 2021.

A laureatów plebiscytu poznamy już w lutym 2022.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.