VIVA! Najlepsze dla urody 2021
Fot. adobe.stock.com
O tym się mówi

Już dziś rusza wyjątkowy plebiscyt VIVA! Najlepsze dla urody 2021!

Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji!

Marta Cieplak 7 października 2021 17:30
VIVA! Najlepsze dla urody 2021
Fot. adobe.stock.com

Już dziś, 7 października, rusza plebiscyt VIVA! Najlepsze dla urody 2021. Dzięki niemu chcemy wyłonić najlepsze, najskuteczniejsze i najciekawsze kosmetyki dostępne w Polsce. Zgłoszenia ruszają już dziś!

VIVA! Najlepsze dla urody 2021 – zasady plebiscytu

„Od lat przyglądamy się produktom kosmetycznym dostępnym na rynku. Oceniamy ich jakość, innowacyjność, prestiż, doceniamy walory estetyczne i zgodność z modą zindywidualizowanej pielęgnacji. Doceniamy to, w jaki sposób odpowiadają na oczekiwania współczesnych kobiet i trendy w kosmetologii. W tym roku postanowiliśmy nagrodzić te, które naszym zdaniem najlepiej spełniają wszystkie potrzebne wymagania! I właśnie są NAJLEPSZE” mówi Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska, redaktor naczelna VIVY!.

NDU 2021
Fot. materiały wewnętrzne

Jury pod przewodnictwem redaktor naczelnej VIVY! wybierze aż 25 kosmetyków 2021 roku z okazji 25-lecia magazynu VIVA!

Zgłoszenia kosmetyków  z obszarów: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, pielęgnacja i stylizacja włosów, produkty do makijażu, perfumy damskie i perfumy męskie można składać TUTAJ od dziś do 30 listopada 2021.

A laureatów plebiscytu poznamy już w lutym 2022.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.