Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
METAMORFOZY GWIAZD

Viki Gabor zmieniła kolor włosów? Jak teraz wygląda piosenkarka?

Zobaczcie jej aktualne zdjęcie

Redakcja VIVA! 20 marca 2020 11:30
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Viki Gabor to 12-letnia piosenkarka, a pierwsze kroki stawiała w programie The Voice Kids. W 2019 roku została laureatką Eurowizji Junior, zyskując przy tym rzeszę wiernych fanów. Jak mogliśmy zauważyć Wiktoria stawia na modne makijaże, stylizacje oraz fryzury. Jej długie, ciemne włosy stały się już znakiem rozpoznawczym piosenkarki. Ostatnio na Instagramie młodziutka gwiazda podzieliła się zdjęciem, na którym widać, że jej fryzura znacznie się zmieniła. Jak teraz wygląda Viki?

Viki Gabor - metamorfoza

Podczas kwarantanny polskie gwiazdy znacznie częściej zaczęły udzielać się na Instagramie i pokazują, co robią w tym czasie oraz przyłączają się do akcji #zostańwdomu. Do tego grona możemy zaliczyć zarówno Małgorzatę Rozenek-Majdan, Julię Wieniawę, a także Viki Gabor. Ta ostatnia wrzuciła na social media zdjęcie, na którym pozuje ze swoim psem. Widok jest przeuroczy, jednak nie to przyciągnęło naszą uwagę. Wydawało się, że piosenkarka zdecydowała się mocno rozjaśnić włosy! Do tej pory Gabor była ciemną brunetką, a teraz na jej głowie widzimy jasny orzechowy brąz. Jak się jednak okazało, to jedynie kwestia filtra na Instagramie bądź inaczej padającego światła. Zwyciężczyni Eurowizji Junior poinformowała, że nie zamieniła koloru włosów i w najbliższym czasie nie zamierza tego robić. Jej fani mogą odetchnąć z ulgą!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.