Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
METAMORFOZY GWIAZD

Viki Gabor zmieniła kolor włosów? Jak teraz wygląda piosenkarka?

Zobaczcie jej aktualne zdjęcie

Redakcja VIVA! 20 marca 2020 11:30
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Viki Gabor to 12-letnia piosenkarka, a pierwsze kroki stawiała w programie The Voice Kids. W 2019 roku została laureatką Eurowizji Junior, zyskując przy tym rzeszę wiernych fanów. Jak mogliśmy zauważyć Wiktoria stawia na modne makijaże, stylizacje oraz fryzury. Jej długie, ciemne włosy stały się już znakiem rozpoznawczym piosenkarki. Ostatnio na Instagramie młodziutka gwiazda podzieliła się zdjęciem, na którym widać, że jej fryzura znacznie się zmieniła. Jak teraz wygląda Viki?

Viki Gabor - metamorfoza

Podczas kwarantanny polskie gwiazdy znacznie częściej zaczęły udzielać się na Instagramie i pokazują, co robią w tym czasie oraz przyłączają się do akcji #zostańwdomu. Do tego grona możemy zaliczyć zarówno Małgorzatę Rozenek-Majdan, Julię Wieniawę, a także Viki Gabor. Ta ostatnia wrzuciła na social media zdjęcie, na którym pozuje ze swoim psem. Widok jest przeuroczy, jednak nie to przyciągnęło naszą uwagę. Wydawało się, że piosenkarka zdecydowała się mocno rozjaśnić włosy! Do tej pory Gabor była ciemną brunetką, a teraz na jej głowie widzimy jasny orzechowy brąz. Jak się jednak okazało, to jedynie kwestia filtra na Instagramie bądź inaczej padającego światła. Zwyciężczyni Eurowizji Junior poinformowała, że nie zamieniła koloru włosów i w najbliższym czasie nie zamierza tego robić. Jej fani mogą odetchnąć z ulgą!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!